"Є лише одне справедливе рішення": Дуда назвав свою "формулу миру" для України

Існує лише одна "формула миру" в України - повернення до кордонів 1991 року та притягнення Росії до відповідальності за військові злочини. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда в інтерв'ю RAI News, передають Патріоти України.

Польський лідер зауважив, що міркує про мир в Україні як сусід, який спостерігає за ситуацією безпосередньо, і вже багато років.

"Є лише одне справедливе рішення: Україна має повернутися до своїх міжнародно визнаних кордонів. Росія порушує міжнародне право, в Україні скоюються військові злочини, їх скоюють росіяни, вони пов'язані з убивствами мирних жителів, навмисними бомбардуваннями цивільних об'єктів, а не військових: бомбардують житлові масиви, зносять дома", – обурився він.

На його переконання, існує два головні аспекти миру:

  • російські війська мають піти з українських земель, які вони окупували з 2014 року, Україна має повернутися до своїх міжнародно визнаних кордонів;
  • військові злочинці мають бути покарані. Міжнародна спільнота має переслідувати та карати військових злочинців, тому що це необхідно для збереження миру в майбутньому.

"Для всіх тих, хто потенційно навіть ставить питання, чи можуть вони чинити військові злочини в майбутньому. Вони повинні бачити, що є покарання", – резюмував Дуда.

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...