Є олігархи, які вже готові виділити гроші на ліквідацію Путіна, - Ілля Пономарьов

Деякі російські олігархи готові виділити гроші на фізичне усунення президента-агресора РФ Володимира Путіна. Проте виконавець такого "замовлення" знайдеться лише тоді, коли ризики від знаходження його при владі будуть дуже високі. Таку думку висловив російський опозиціонер Ілля Пономарьов, передають Патріоти України.

Він припустив, що "замовлення" олігархів може прийняти хтось із челяді Путіна. "Російські олігархи, які були б готові виділити гроші на усунення Путіна, думаю, що такі люди є і що це не одна і не дві людини", – сказав Пономарьов.

За його словами, головна проблема в тому, "кому виділити гроші", оскільки самі олігархи "доступу до тіла не мають". "Відповідно, потрібен хтось, хто може цей план реалізувати", – говорить політик.

При цьому він вважає, що на даний момент "ця ситуація не цілком дозріла". "Мені здається, що головна небезпека там виходитиме від силовиків такого середнього рівня. Навколо Путіна велика кількість різної челяді... серед них можуть знайтися ті люди, які зможуть виконати цю роботу. Але ось зв'язки одних з іншими (олігархів із силовиками. – Ред.)" – станом на зараз, навряд чи вони існують", – вважає Пономарьов.

Він зазначив, для того, щоб хтось із путінської челяді зважився на такий крок, "вигода від дії має суттєво перевищувати ризик від бездіяльності". "Вони розуміють, що Путін для них наразі реальна загроза. Діяти проти нього небезпечно", – говорить політик.

При цьому Пономарьов додає, що зараз для силовиків середнього рівня немає небезпеки від бездіяльності. Заворушаться вони тоді, коли зрозуміють, що їхня бездіяльність загрожуватиме їм самим. На думку опозиціонера, такий ризик зростатиме в міру військових невдач РФ в Україні, які спричинять невдоволення серед народу та створять ризик фізичної загрози для оточення Путіна.

Джерело: Обозреватель

Дуже врожайна доба: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 лютого

понеділок, 6 лютий 2023, 8:03

Загальні бойові втрати Росії на ранок 6 лютого становлять понад 132 160 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 870 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...