Було б дивно, якби війна на Донбасі випала з міжнародного порядку денного, тим більше в переговорах, де бере участь країна-агресор.

Після того, як президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін провели спільну бесіду в форматі відеоконференції (серед іншого обговорювалася і ситуація на сході України) без участі українського президента, в ОП дали з цього приводу роз'яснення, передають Патріоти України.
«Ми чітко дотримуємося позиції, що ніякі рішення про Україну не можуть прийматися без України, - заявила прессекретар Зеленського Юлія Мендель. - Лідери інших країн можуть згадувати і висловлювати свої позиції щодо ситуації в тому чи іншому регіоні або в тій чи іншій країні».
За її словами, лідери Франції, Німеччини і РФ обговорювали широкий порядок денний, включаючи боротьбу з пандемією коронавіруса, ситуацію на Близькому Сході, відносини Євросоюзу та Росії.
«Серед іншого згадали і ситуацію на Донбасі. Офіс президента вважає, що було б дивно, якби війна на Донбасі випала з міжнародного порядку денного, тим більше в переговорах, де бере участь російська сторона. Проте, Україна продовжує переговори з усіма країнами Нормандського формату на різних рівнях і ніякі рішення без участі України щодо України не можуть і не будуть прийматися», - сказала Мендель і додала: «У Києва склалися теплі стосунки як з Берліном, так і з Парижем. Євросоюз зарекомендував себе як надійний партнер для України і наполегливо підтримує санкції проти Росії за вторгнення на Донбас і за окупацію Криму, а також зазначає, що Росія є учасником, а не посередником у війні на Донбасі. Ця позиція дуже цінна для України. Ми будемо використовувати всі можливості і майданчики для просування до миру, що є нашою беззастережною цінністю».
YouTube заблокував на території України ще два канали, які поширювали співзвучну російській пропаганді інформацію. Вони були пов’язані з особами, проти яких запроваджені санкції, передають Патріоти України з посиланням на ЦПД. "Заблоковано новий канал ...
На початку повномасштабної війнив Україні одним із головних завдань Росії на фронті залишалося встановлення повного контролю над територією Донецької області. Минуло вже понад три роки, однак ворог досі зазнає серйозних втрат — лише там рахунок йде на ...