Кадиров заявив, що забрав свого коня у спецслужб України без "викупу"

Лідер Чечні Рамзан Кадиров оголосив, що після 9 років на відстані нарешті возз'єднався зі своїм непарнокопитним другом Зазу, передають Патріоти України.

Прислужник Путіна на камеру "облизав" коня й придумав екшн-історію про розбірки з українськими спецслужбами, які, за його версією, "викрали" Зазу: "Все позаду. І навіть операція по поверненню мого Зазу завершилася на нашу користь. В останній момент передачі скакуна на кордоні українська сторона або задумала щось поза планом, або щось не поділила між собою",- вказав Кадиров.

Він повідомив, що його "брати чеченці" проявили відмінні "циганські якості", вкравши Зазу "не віддаючи грошей". "Поки представники спецслужб України з'ясовували між собою стосунки в присутності моїх людей, останні просто забрали коня, не віддаючи гроші. І правильно зробили! Конокради з СБУшників відмінні, а ось переговірники - ніякі", - заявив Кадиров.

При цьому він поскаржився, що Зазу в полоні у "вражин" сильно настраждався: його боки та спина вже не такі лощені, як було раніше, під час професійної кар'єри в кінному спорті.

"Хода вже не та, боки і спина не лисніють і не грають на світлі. І це тільки перші ознаки, що не пов'язані з віком коня", - перерахував Кадиров. Лідер Чечні пообіцяв, що залишок свого кінського життя Зазу проведе, немов султан: "У нього буде все!",- вказав розбещений Путіним Кадиров.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...