"Как мы уничтожили очередной российский танк. Русские солдаты, мы убъем каждого. Каждую с*ку, которая перешла нашу границу. Каждую!" - нардеп (відео)

Відео розповсюдив нардеп Олекій Гончаренко, зазначають Патріоти України

Він же дав такий коментар: "Видео как мы уничтожили очередной российский танк. Русские солдаты мы не дадим вам возможности даже спасаться бегством. Мы убъем каждого. Каждую суку которая перешла нашу границу. Каждую!".

На відео відображений скоріш за все епізод оборони Харкова бійцями НГУ, котрі на підступах до міста спалили чотири російських танків зранку 24 лютого.


"Проблема зовсім не в РФ": Медведчук випустив статтю про війну в Україні та заговорив про сценарії миру

понеділок, 25 вересень 2023, 19:55

Кум президента РФ Володимира Путіна і колишній лідер забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук видав нову статтю про війну в Україні, у якій запропонував "три умови розрядки конфлікту". Він традиційно звинуватив владу в Києві та Захід нібито в небажан...

Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

понеділок, 25 вересень 2023, 19:25

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як коорди...