У 5 км від Харкова строковики Нацгвардії відбили потужну атаку, знищили 4 танки, - Арестович

Російська армія легко подолала відстань 40 км до Харкова, оскільки ЗСУ та Нацгвардія будує оборону навколо великих міст. через неможливість втримати 2000 км кордону, коли не знаєш на якій ділянці агресор збере ударний кулак

У 5 км від Харкова строковики Нацгвардії відбили потужну атаку, знищили 4 танки, передають Патріоти України. Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив, що ЗСУ тримають оборону.

"19-20-річні хлопці, що не мали досі бойового досвіду вчинили справжній подвиг", - Арестович.

Розповів про ситуацію і Юрій Бутусов: "Обстановка на 11.00. Російська армія подолала відстань 40 км до Харкова. Також російські війська йдуть на Суми. В цьому нема нічого катастрофічного, бо прикрити фізично 2000 км кордону неможливо. Оборона нашої армії буде будуватись навколо великих міст.

Саме активна оборона міст зможе скувати російський наступ, та реалізувати можливості нашого сучасного озброєння та артилерії. Росіян зупинять виключно втрати.
Зараз Путін намагається вести маневрену безконтактну війну, але вибити ЗСУ з міст таким чином неможливо. Росіянам доведеться битися, а не кататися по тилах. Тому зараз ми дивимось на розвиток обстановки, розуміючи і наші слабкі і сильні сторони. Ефективність міжнародної підтримки України залежить від сили нашого спротиву у кожному місці, де розгортається оборона.
Політичні можливості та допомога союзників будуть максимально ефективні, коли Україна покаже, як потужно ми чинимо опір ворогу. Тепер кожен має зробити все, на що здатен заради нашого народу та нашого майбутнього. Паніка зараз нікому не допоможе. Потрібно діяти. Ми не програли. Ми несемо втрати, але наша армія завдає потужні удари по ворогу. Це не прогулянка для Путіна. Слава Україні".

Українцям не планують підвищувати мінімальну зарплату до кінця 2023 року: У чому річ

понеділок, 25 вересень 2023, 18:57

До кінця 2023 року українцям можуть не підвищити мінімальну зарплату з 6700 до 7250 гривень. Це пов’язано зі складною економічною ситуацію в Україні та негативним впливом війни на економіку, передають Патріоти України. Так, Мінфін та роботодавці виступ...

Ціна низька, але краще не брати: ТОП-6 ненадійних бензинових автомобілів з пробігом

понеділок, 25 вересень 2023, 18:37

Експерти авторинку часто складають різноманітні рейтинги, з`ясовуючи, які машини найнадійніші чи власники яких автівок найчастіше відвідують СТО, передають Патріоти України. Експерти британського видання WhatCar сформували рейтинг найненадійніших бензи...