Керівництво угорського OTP Bank назвало безглуздою ідею продажу свого бізнесу в Росії. Адже дуже добре заробляє там після відходу більш сумлінних фінустанов

Криваві рублі не тхнуть угорським ділкам, А спроби вишвирнути за це безпринципних лихварів щ України наражаються на шантаж режиму Орбана

Угорський OTP Bank (материнська структура російського ОТП Банку та українського ОТП Банку) отримує дивіденди від свого дочірнього банку у Росії та наразі не планує його продавати. Про це заявив голова ради директорів OTP Group Шандор Чані, пише Portfolio.

За його словами, продаж російського відділення OTP банку за тими умовами, які зараз склались, "безглузді".

На думку Чані, продаж OTP банка в Росії може принести угорській групі стільки грошей, скільки вона виведе дивідендів за рік з Росії. Проте OTP Group готова продати "дочку", якщо хтось дасть за нього 50% від ринкової вартості.
Також Чані заявив, що OTP Group хоче взяти участь у приватизації українських державних банків і збільшити свою присутність на ринку.
За підсумками минулого року OTP Group виплатить акціонерам 150 млрд угорських форинтів (410,07 млн доларів). Російська дочка принесла групі 50 млрд форинтів дивідендів (136,7 млн доларів). За підсумками 2024 року угорська група розраховує вивести з РФ до 100 млрд форинтів дивідендів (273,4 млн доларів).
Нагадаємо, сім найбільших європейських банків за розміром активів у країні заплатили РФ понад 800 млрд євро податків минулого року - вчетверо більше, ніж довоєнний рівень.

Мова про такі банки: Raiffeisen Bank International, UniCredit, ING, Commerzbank, Deutsche Bank, Intesa Sanpaolo та OTP - повідомили про сукупний прибуток у розмірі понад 3 млрд євро у 2023 році. Цей прибуток був утричі більшим, ніж у 2021 році, і частково був отриманий за рахунок коштів, які банки не можуть вивести з країни, що призводить до збільшення податкових виплат.

Податки, сплачувані європейськими банками, що становлять близько 0,4% всіх неенергетичних доходів бюджету Росії на 2024 рік, є прикладом того, як іноземні компанії, що залишилися в країні, допомагають Кремлю підтримувати фінансову стабільність, незважаючи на західні санкції.

"Кєдр", а не "Орешник": Українські розвідники розповіли подробиці про нову балістику Путіна

п’ятниця, 22 листопад 2024, 14:02

Росія вдарила 21 листопада по Дніпру балістичною ракетою зі складу нового ракетного комплексу "Кєдр". Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ, передають Патріоти України. Підльотний час ракети з моменту запуску в Астраханській області до влуч...

Велика небезпека для України: Скільки "Шахедів" Росія виробляє на місяць

п’ятниця, 22 листопад 2024, 12:15

Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...