
Мінцифри РФ повідомило, що 9 травня в Москві повністю обмежать роботу мобільного інтернету, зокрема доступ до сайтів із так званого «білого списку». Також у столиці Росії не працюватиме надсилання смс, передають Патріоти України.
Втім, прокремлівські медіа подали новину інакше. Державне агентство ТАСС винесло в заголовок інформацію про те, що 7 і 8 травня таких обмежень нібито не планується. Про майбутнє відключення інтернету 9 травня читачі могли дізнатися лише з повного тексту повідомлення.
Подібним чином новину висвітлили телеграм-канали Mash, «Известия», РЕН ТВ, телеканалу Міноборони РФ «Звезда» та «Говорит Москва».
За даними журналістів, перебої зі зв’язком у Москві почалися ще 5 травня. Тоді ж повідомлялося про проблеми з роботою смс та складнощі із запуском інтернету за «білими списками».
Раніше російська служба BBC повідомляла, що влада РФ планувала вимикати мобільний інтернет у Москві 5, 7 та 9 травня.
Президент США Дональд Трамп не вважає Україну стратегічним пріоритетом і прагне якнайшвидше завершити російсько-українську війну, навіть якщо це суперечитиме українським інтересам. Таку думку висловив дипломат, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол...
Банковій є про що замислитись - чи вартує гра свічок заради старих радянських винищувачів в обмін на передові технології державі, котра робить Україні "холодний душ", в той час як світ стоїть в черзі у Києві за тим самим зі своїми "пряниками". Польща ...