Хай Х**ло і не мріє: Зеленський визнав нікчемними укази Путіна про анексію українських територій

Президент Володимир Зеленський визнав нікчемними укази російського диктатора Володимира Путіна про анексію РФ тимчасово окупованих територій України. Територія нашої держави є цілісною і недоторканною в межах її міжнародно визнаного державного кордону, а суверенітет поширюється на всю її територію, передають Патріоти України.

Про це йдеться в указі президента України №687/2022 від 4 жовтня 2022 року, опублікованому офіційним інтернет-представництвом українського лідера. У документі наголошується, що відповідно до Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, її територія є неподільною і недоторканною.

"Постановляю: визнати нікчемними, тобто такими, що не породжують жодних юридичних наслідків, укази Президента Російської Федерації від 17 березня 2014 року № 147, від 21 лютого 2022 року № 71, від 21 лютого 2022 року № 72, від 29 вересня 2022 року № 685, від 29 вересня 2022 року № 686, а також будь-які інші рішення, акти та договори, прийняті, видані та укладені на підставі та/або у зв’язку з реалізацією зазначених указів Президента Російської Федерації", – йдеться в указі Зеленського.

Нагадаємо: 30 вересня Володимир Путін у Георгіївській залі Великого Кремлівського палацу оголосив про анексію чотирьох окупованих російськими військами українських регіонів: Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. "Церемонію підписання договорів" провели із поставленими Кремлем гауляйтерами. Диктатор також висунув Україні ультиматум із вимогою "негайно припинити бойові дії та повернутися за стіл переговорів".

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...