Хай живе Нарухіто! Японія отримала нового імператора

Напередодні в Токіо пройшла церемонія зречення від влади імператора Акіхіто. Це перша така подія в Японії за більш ніж 200 років.

Церемонія інтронізації імператора Японії Нарухіто

У Токіо пройшла церемонія сходження на престол нового імператора Японії Нарухіто, зазначають Патріоти України. Його Величності було вручено символи імператорських повноважень - Велика державна печатка і регалії: меч, яшма, укладена в скриньки, і найцінніша з них - металеве дзеркало. Воно зберігається в храмі, де символічно перебуває богиня Сонця Аматерасу, яка вважається прародителькою династії монархів.

Церемонія інтронізації 126-го імператора пройшла в імператорському палаці в Токіо. У епохальному для держави заході взяли участь прем'єр-міністр країни Сіндзо Абе, члени уряду, голови двох палат парламенту і судді Верховного суду Японії. Зі сходженням на престол 59-річного імператора Нарухіто в Японії почалася нова ера рейв - що означає порядок і гармонію. Згідно з традицією, імператор Нарухіто виступив з першим зверненням до народу, в якому поклявся «відповідно до Конституції виконувати свої обов'язки в якості символу держави і єдності нації, звертати свої думки до людей і підтримувати їх».

Правляча в Японії династія вважається найдавнішим монаршим родом світу. За конституцією Японії, імператор вважається символом єдності нації. Він не втручається в політику і в поточні справи управління країною.

Байден хоче приїхати в Україну: У Білому домі назвали умову

п’ятниця, 27 січень 2023, 16:44

Президент США Джо Байден може приїхати в Україну. Як повідомляють у Білому домі, такий візит може відбутися в майбутньому, передають Патріоти України. Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі в інтерв'ю CNN зазначи...

"Україна змогла б домінувати на полі бою": У Зеленського сказали, якої техніки не вистачає ЗСУ для перемог

п’ятниця, 27 січень 2023, 16:28

Українським військовим для контрнаступу та домінування на полі бою потрібні далекобійні ракети та авіація. Якщо міжнародні партнери допоможуть з цим, то така допомога суттєво вплине на ситуацію на фронті, передають Патріоти України. Про це заявив радни...