Хакери зламали сайт російського Держреєстру та залишили привітання з Днем Конституції України (фото)

Хакери зламали сайт Держреєстру РФ і залишили там привітання з Днем Конституції України. Від імені російських чиновників вони висловили готовність допомагати Україні у повоєнному відновленні та жаль через злочинне рішення керівництва РФ про напад на український народ, передають Патріоти України.

Російські пропагандисти інформацію про атаку підтвердили, але її подробиці прогнозовано вирішили "опустити". Про це повідомляє "Україна 24".

"Хакери зламали сайт Держреєстру РФ і привітали з Днем Конституції України. РосЗМІ зі свого боку підтвердили інформацію про атаку, але без подробиць", – зазначено у повідомленні. Видання розмістило скриншот із головної сторінки Держреєстру РФ, зроблений до того, як доступ до сайту було закрито взагалі.

Там хакери неабияк познущалися над чиновниками і громадянами держави-агресора. У "привітанні з Днем Конституції України", написаному начебто від імені співробітників Держреєстру, вони вклали засудження спроб "переписати або скасувати" головний для будь-якої держави Закон, назвавши ці спроби (на кшталт нещодавніх змін Конституції РФ Володимиром Путіним) "найтяжчим злочином, що має каратися за всією строгістю закону.

Також від імені "російських громадян" хакери висловили солідарність із народом України, який "бореться за незалежність і власний, Україно-орієнтований законодавчий фундамент", а також зазначили, що росіяни начебто сподіваються на якомога швидше завершення розв'язаної Росією війни проти України.

І наостанок хакери добряче копнули російських чиновників та публічних осіб, які "готові допомагати у відновленні України усіма доступними засобами" та "висловлюють жаль через розв'язану керівництвом Росії війну".

"Росія заслуговує ставлення до себе як до держави-терориста, те ж саме повинно стосуватися і росіян": Зеленський подякував Чехії та Балтії за підтримку його ідеї

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:53

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до країни-агресора Росії, яка принесла війну на наші землі, мають ставитися як до держави-терориста, вона заслуговує на це. Те саме, за словами голови держави, має стосуватися і росіян. Йдеться про забо...

Належить російському олігарху і другу Путіна: Печерський суд зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:43

Печерський суд зняв арешт з будівлі столичного торгівельно-розважального центру Ocean Plaza. Його кінцевим бенефіціарним власником є російський олігарх Аркадій Ротенберг, інформують Патріоти України. Відповідне рішення винесла суддя Печерського суду Св...