Хіти тижня. "Антимайдан - унікальний винахід "Партії регіонів". У Зеленського його не буде", - політолог

Проблема Володимира Зеленського у тому, що він покладається на набагато менш кваліфіковані та досвідчені кадри, ніж Віктор Янукович колись.

"Шість років тому почалася Революція гідності. Паралелі між тоді і зараз лежать на поверхні. Пункт перший - рейтинги. Станом на осінь 2013 року Янукович і Партія регіонів все ще залишалися лідерами електоральних симпатій (це вже після трьох років авторитарного "бульдозера": з "віджимами", зухвалими "смотрящими" і демонстративним адмінресурсом). Впевненість "донецьких" у власній непохитності явно відчувалася", - пише політолог Михайло Басараб на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Пункт другий - парламент. Партія регіонів хоч не мала такої кількості мандатів, однак так само контролювала Верховну Раду. Попри численнішу, значно впевненішу і яскравішу, аніж зараз, парламентську опозицію.

Пункт третій - уряд. Янукович також без погоджень з парламентом призначив і мав абсолютно контрольований Кабмін.

Пункт четвертий - фішечки. І з цим у "донецьких" все було дуже навіть нічого. Чого тільки варте Євро-2012. А ще марафет по всіх великих містах, аеропорти з новими терміналами. Ну і стабільна гривня. Окрема ексклюзивна фішечка для західняків: чудова траса Київ-Чоп. І багато чого іншого.

Пункт п'ятий - зневіра серед нашого люду. Тоді повсюди так само говорили: "після розчарування помаранчевою революцією ніхто й ніколи більше на Майдан не вийде", "патріоти в меншості, переважає сіра маса", "донецькі прийшли надовго". Можна знайти ще кілька крупних обставин для коректного порівняння тоді і зараз. Є однак одне величезне але.

Команда "донецьких" хоч і складалася з конкуруючих середовищ, але загалом це було справжнє і круте організоване злочинне угруповання. Загартоване у бандитських "стрєлках", обтерте у владних кабінетах, насичене досвідченими бюрократами, бізнесменами, червоними директорами і спроможними виконавцями. То була неймовірна потуга у порівнянні із сьогоднішніми "зальотними". "Донецькі" цілеспрямовано йшли до своєї мети цілісним кланом майже два десятиліття. На цьому шляху постійно нарощували м'язи і вдосконалювалися. Після приходу на олімп вони цементували свій режим значно надійніше, бо брали владу на довгі десятиліття. Тільки такі "донецькі" могли витримати виснажливе позиційне протистояння з українським народом упродовж довгих трьох місяців.

Тож якщо Зеленський ризикне, мій прогноз для нього набагато песимістичніший. Його боротьба з власним народом триватиме значно менше. Про всяк випадок йому варто розуміти, що антимайдан - це унікальний винахід Партії регіонів. У Зеленського його не буде.

І ще. Зеленський помилково вважає, що йому дісталася втомлена війною країна. Насправді війна загартувала Україну".

Джерело: Gazeta.ua

Після російського полону: Відремонтовані бронекатери «Нікополь» і «Вишгород» спустили на воду

четвер, 9 квітень 2020, 19:10

У Миколаєві 9 квітня, на суднобудівному заводі завершили ремонт малих броньованих артилерійських бронекатерів «Нікополь» і «Вишгород». Обидва катери спустили на воду, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу «Укроборопрому». . На кате...

Хіти тижня. Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 19:00

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...