Хіти тижня. Час вмовлянь минув: США висунули жорсткі санкції проти учасників "Північного потоку-2"

Ті, хто допомагає підсилюватись режиму Путіна і його державі-агресору понесуть мільярдні збитки, котрі не перекрити профітом зі спорудження російських "потоків". В конгресі США спланували пакет з п'яти видів санкцій щодо учасників "Північного потоку-2".

Документ розроблений сенаторами Тедом Крузом, Джоном Баррассо, Томом Коттоном і Джин Шахін. Згідно з текстом, насамперед обмеження торкнуться зовнішніх компаній, які надають свої спеціалізовані судна для укладання труб в Балтійському морі на глибині від 100 футів, зазначають Патріоти України.

Також пропонують запроваджувати обмеження проти фізичних та юридичних осіб, які свідомо надають гарантійні або страхові послуги цим судам. Президент США може вводити більше п'яти видів санкцій, серед яких відмова кредитування або страхування, у видачі ліцензії або дозволу на експорт товарів та технологій із США, заборона американським банкам видавати позики або кредити протягом року, заборона на роботу з держборгом США і проведення платежів в зоні американської юрисдикції та угод з власністю, заборона інвестування капіталу.

США має право не укладати контракти на закупівлю товарів чи послуг іноземної особи. Директорам та акціонерам з контрольним пакетом акцій в таких компаніях може бути відмовлено у видачі візи або заборону на в'їзд в Штати.

Отже великий проект через санкції стає ще дорожчим. Оскільки для мотивації західних підрядників режиму Путіна знадобляться додаткові фінансові аргументи. Оскільки до готовності "Північного потоку-2" наразі залишається ще більше року, новий удар США може ще далі відсунути його завершення, у далеку невизначеність.

Постачання ЗСУ ракетних систем MLRS можуть призвести до перелому на полі битви з РФ, - експерт

субота, 28 травень 2022, 10:56

Сполучені Штати Америки незабаром можуть схвалити постачання Україні реактивних систем залпового вогню MLRS. Експерти вважають, що надання Києву такої зброї може призвести до перелому на війні Росії проти України і суттєво вплинути на подальший розвито...

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...