Документ розроблений сенаторами Тедом Крузом, Джоном Баррассо, Томом Коттоном і Джин Шахін. Згідно з текстом, насамперед обмеження торкнуться зовнішніх компаній, які надають свої спеціалізовані судна для укладання труб в Балтійському морі на глибині від 100 футів, зазначають Патріоти України.
Також пропонують запроваджувати обмеження проти фізичних та юридичних осіб, які свідомо надають гарантійні або страхові послуги цим судам. Президент США може вводити більше п'яти видів санкцій, серед яких відмова кредитування або страхування, у видачі ліцензії або дозволу на експорт товарів та технологій із США, заборона американським банкам видавати позики або кредити протягом року, заборона на роботу з держборгом США і проведення платежів в зоні американської юрисдикції та угод з власністю, заборона інвестування капіталу.
США має право не укладати контракти на закупівлю товарів чи послуг іноземної особи. Директорам та акціонерам з контрольним пакетом акцій в таких компаніях може бути відмовлено у видачі візи або заборону на в'їзд в Штати.
Отже великий проект через санкції стає ще дорожчим. Оскільки для мотивації західних підрядників режиму Путіна знадобляться додаткові фінансові аргументи. Оскільки до готовності "Північного потоку-2" наразі залишається ще більше року, новий удар США може ще далі відсунути його завершення, у далеку невизначеність.
План Великої Британії і Франції щодо миротворчого контингенту в Україні передбачає розгортання до 30 тисяч європейських військ, але він залежить від того, чи вдасться переконати президента США Дональда Трампа погодитися на обмежену військову роль Сполу...
У п'ятницю, 21 лютого, президент США республіканець Дональд Трамп продовжив свої нападки на президента України Володимира Зеленського, поглибивши перший реальний розкол всередині Республіканської партії за час свого другого терміну в Білому домі, перед...