Хіти тижня. "Чеченські полярники дістануть навіть в Антарктиді": У Держдумі РФ відкрито погрожують Зеленському

Віталій Мілонов заявив, що президенту України слід "прояснити своє ставлення до мусульманського світу".

Віталій Мілонов. Фото: РБК.

Главі української держави Володимиру Зеленському пообіцяли, що нібито "чеченські полярники" знайдуть і покарають його навіть у Антарктиді. Таку заяву зробив депутат Держдуми Віталій Мілонов, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

"Його дістануть навіть в Антарктиді: наші браві чеченські полярники перериють весь сніговий континент, але знайдуть голку, в якій він сховається від них", — сказав Мілонов.

За його словами, Зеленському краще вибачитися і прояснити свою позицію стосовно мусульманського світу. При цьому щоб Кадиров повірив у вибачення, Зеленському доведеться "вивернутися навиворіт".

Хіти тижня. "Российская "Армия-2020" терпит досрочное фиаско", - Злий Одесит

неділя, 9 серпень 2020, 0:35

Менше місяця залишилося до старту головного російського мілітаристського пропагандистського заходу, покликаного не тільки показати міць російської зброї, але і відсутність ізоляції Росії на міжнародній арені. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, пер...

Хіти тижня. "В планах Путина Беларусь сейчас стоит на первом месте, Украина - на втором. Но ненадолго", - політолог

неділя, 9 серпень 2020, 0:10

Складається враження, що Кремль з обнуленим Путіним готовий діяти рішучіше і цинічніше, ніж раніше. "Нет, это понятно, что украинские руководители хвалятся внешнеполитическими успехами всегда и при самых трагичных обстоятельствах. Но сейчас очевидно, ч...