Хіти тижня. ​Державні прапори знову майорять над Станицею Луганською: Волонтер повідомив, хто в Києві віддав ганебний наказ​ - прибрати державний символ

Інформація, що над східним форпостом України на лінії розмежування з російськими окупантами наказали спустити жовто-блакитні прапори неабияк розбурхало громадянське суспільство, констатують Патріоти України. Ще більше підлило "масла у вогонь", що "миролюбний" наказ надійшов з Банкової.

Відомий громадський діяч Мирослав Гай повідомив останні новини з цього приводу:

"Радий повідомити, що після скандалу який ми здійняли, щодо ганебного факту зняття українських прапорів, які начебто провокували росіян - прапори повернуто.

Українські патріоти луганщини, за підтримки ЗСУ підняли прапори над Станіцею.
Патріоти повідомили, що наказ про зняття прапорів дав головний консультант головного департаменту регіональної політики Офісу Президента України Горбенко Ігор Володимирович.
Сподіваюсь, що то було лише непорозуміння, а не системна антидержавницька політика.
Шкода коли від дурнуватих рішень страждає і репутація самого інституту президентсва.
Я безмірно вдячний патріотам луганщини за громадянську позицію та вчасне реагування.
Станіца українська.
Слава Україні.


Кілька годин потому пан Мирослав додав ще світлину зі Станиці Луганської, разом з емоційним коментом.

"Вам не страшно?" - російські окупанти нахабно погрожують українцям у Станиці Луганській (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 0:00

Із провокаційними питаннями найманці підходили до будівельників та журналістки. Відео скандального сюжету було опубліковано в Інтернеті і викликало велику кількість коментарів в соціальних мережах. На кадрах телевізійного сюжету видно символіку терорис...

Хіти тижня. "Последняя подлодка ВМС США - повод напрячься России", - Злий Одесит

неділя, 22 вересень 2019, 23:55

"США продолжают двигаться в направлении тотального доминирования в мировом океане и, делая ставку не только на надводный флот, значительно расширяют свой подводный потенциал", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує: