Хіти тижня. "Дорогой самодержец, мы пропали!": Путін втрачає владу, і параноя не допомогла. Політолог розповів про фатальну помилку "царя всея екс-СРСР"

У Росії на тлі масових акцій протесту з'явився новий центр впливу, який поступово відтягує на себе реальні владні повноваження від президента Путіна. Таким новим гравцем стали силові органи: тепер вони не просто охорона, але ще і захопили місце у владній вертикалі. Про це в інтерв'ю газеті «Факти» заявив політичний експерт Андрій Окара.

«Буквально на наших глазах случился полный триумф силовиков. В политике появился новый субъект. Раньше они были лишь охраной власти — „коллективного Путина“. Теперь они — самостоятельный игрок… Власть становится как бы их заложницей», — объяснил Окара, зазначають Патріоти України.
Політолог прогнозує, що незабаром російські силовики не забудуть продемонструвати свої зміцнилися позиції в структурі влади. «Силовики очень скоро заявят: «Мы вас защищаем в критической ситуации от разъяренного народа, поэтому главные — мы, а не вы», — переконаний експерт.

Схожої думки дотримується і російський письменник та політичний сатирик Віктор Шендерович, котрий протягом останніх 30 з гаком років пильно аналізує, що відбувається у Кремлі.

І раз вже заговорили про митців та сатиріків, варто згадати і таку класику жанру:

Нагадаємо, остання акція протесту в Москві 10 серпня, незважаючи на масовість, вийшла неоднозначною. Російський президент безпосередньо в день протестів покинув столицю і відбув до Криму. А силові органи жорстко протистояли учасникам мітингу - були затримані 352 людини.

"Слухайте мене всі, хто має вуха": У мережі опублікували відео з нардепом Червоненком на бандитській "стрілці" (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 10:25

У мережі з’явилося відео, в якому кандидат у мери Одеси від партії "Наш край" Євген Червоненко у ролі героя серіалу "Ліквідація" Давида Гоцмана ставить ультиматум одеським бандитам. Ролик опублікував актор та телеведучий Василь Голованов, передають Па...

Російські пропаг*дони радо потирають руки: Фокін зробив скандальну заяву про причини війни на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 9:29

Перший заступник глави української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу Вітольд Фокін заявив, що причиною війни на Донбасі стало мовне питання, а "мовний закон" нібито суперечить Конституції. Про це він заявив в інтерв'ю "Украї...