Хіти тижня. "Дорогой самодержец, мы пропали!": Путін втрачає владу, і параноя не допомогла. Політолог розповів про фатальну помилку "царя всея екс-СРСР"

У Росії на тлі масових акцій протесту з'явився новий центр впливу, який поступово відтягує на себе реальні владні повноваження від президента Путіна. Таким новим гравцем стали силові органи: тепер вони не просто охорона, але ще і захопили місце у владній вертикалі. Про це в інтерв'ю газеті «Факти» заявив політичний експерт Андрій Окара.

«Буквально на наших глазах случился полный триумф силовиков. В политике появился новый субъект. Раньше они были лишь охраной власти — „коллективного Путина“. Теперь они — самостоятельный игрок… Власть становится как бы их заложницей», — объяснил Окара, зазначають Патріоти України.
Політолог прогнозує, що незабаром російські силовики не забудуть продемонструвати свої зміцнилися позиції в структурі влади. «Силовики очень скоро заявят: «Мы вас защищаем в критической ситуации от разъяренного народа, поэтому главные — мы, а не вы», — переконаний експерт.

Схожої думки дотримується і російський письменник та політичний сатирик Віктор Шендерович, котрий протягом останніх 30 з гаком років пильно аналізує, що відбувається у Кремлі.

І раз вже заговорили про митців та сатиріків, варто згадати і таку класику жанру:

Нагадаємо, остання акція протесту в Москві 10 серпня, незважаючи на масовість, вийшла неоднозначною. Російський президент безпосередньо в день протестів покинув столицю і відбув до Криму. А силові органи жорстко протистояли учасникам мітингу - були затримані 352 людини.

"Палата №6": Ківа знову шокував мережу дивним "номером" у Раді (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 15:25

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Ківа знову відмітився дивною поведінкою у Верховній Раді України. На засіданні в четвер, 14 листопада, він стояв біля трибуни й емоційно щось розповідав, розмахуючи руками. Відео з політиком ...

Військові загрози в Чорному та Азовському морях зростають: Міністр оборони зробив тривожну заяву

четвер, 14 листопад 2019, 15:13

Міністр оборони Андрій Загороднюк заявляє, що військові загрози для України в акваторіях Чорного та Азовського морях постійно зростають. Про це міністр написав у Facebook, передають Патріоти України. За словами Загороднюка, він сьогодні бере участь у в...