Хіти тижня. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку.

Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у нього могла сформуватися манія величі. Таку думку висловив доцент Інституту психології та освіти Казанського федерального університету Раміль Гаріфуллін, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Причина для подібних висновків, вважає вчений - в тому, що хлопчик виріс в оточенні, яке завжди підтакує його батькові, та й самому Колі перечити не сміє.
«Тепличне оточення, тато-президент - все це впливає на психіку. Крім того, може призводити до установок, які не дозволяють йому стояти в одному ряду з простими людьми, може сформуватися манія величі, що він все-таки син президента, і так далі», - пояснив Гаріфуллін.
За словами фахівця, в силу свого положення Микола Лукашенко вкрай обмежений у спілкуванні з іншими людьми. Так, він ніколи не спілкувався з однолітками на рівних. Ну, а в школі, де навчається син білоруського "президента", вельми специфічна аудиторія, що складається з дітей чиновників та еліти. Все це може не тільки привести до серйозних психологічних проблем, а й спровокувати затримку в розвитку.
«Це одна з проблем можновладців і зірок, коли їх діти живуть в особливих умовах. У підсумку вони ростуть непристосованими до соціуму. Син Лукашенка, найімовірніше, обмежена особистість, можлива навіть затримка в розвитку соціальних установок. Він хронічно не вільний», - резюмував доцент.

З архіву ПУ. За порівняння з "Гадєю": Звіробій у прямому ефірі обматюкала "льотчицю" Савченко

п’ятниця, 26 лютий 2021, 4:00

"Бл*ть. Причому я до цієї ху*ні. Не бесіте мене... давайте нормальне питання. Яке у неї діло? Підірвати Верховну Раду?" – заявила Звіробій.

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...