Хіти тижня. "Галичина - наріст на тілі України": Сім років тому сепаратистські заяви нардепа не цікавили компетентні органи

Соратник Януковича тоді переконував, що "якщо прибрати Галичину з моєї країни і залишити справжню Україну з Донбасом і Кримом, це і буде перша Росія".

Україна має позбутися Галичини або Сходу. Інакше втримати області разом неможливо. Таку заяву зробив колишній нардеп з Партії регіонів Юрій Болдирєв 7 років тому, 25 листопада 2011 року, під час виступу на посольських вечорах посла Російської Федерації в Києві. Захід був до 65-річчя Нюрнберзького процесу, передають Патріоти України.

Серед іншого, нардеп публічно називав президента Росії Володимира Путіна "легітимним царем". Сепаратистські заяви Болдирєва проігнорували в СБУ і Генпрокуратурі.

"Я переконаний, що у моєї країни немає майбутнього без подолання наслідків пакту Молотова-Рібентропа, тому що в одних кордонах утримувати Галичину і Донбас, Галичину і Крим можна тільки силою.

УРСР створили три кривавих диктатора - Ленін, потім Сталін, який приєднав весь захід, скориставшись правом сили і Хрущов, який для балансу етнічного та ментального приєднав Крим. Цю країну можна утримати, тільки маючи НКВД, МГБ, КДБ і КПРС. А зараз, що ми можемо запропонувати?! Нашу рідну Генпрокуратуру чи що?! Ось на якій підставі втримаються всі ці території разом?"

Без Галичини Україна залишиться справжньою, говорив нардеп. "Тому я вважаю, Україна стане стійкою країною після того, як позбавиться або від заходу, або від сходу. Я за те, щоб вона позбулася від Галичини. Якщо прибрати Галичину з моєї країни і залишити справжню Україну з Донбасом і Кримом, це і буде перша Росія. А там буде Російська Федерація. Галичина - наріст на тілі України".

За рік, 2012-го, під час ефіру нардеп заявив, що російська мова народилась у Києві і буде тут вічно разом з російською культурою. При цьому, на запитання журналіста Мустафи Найєма Болдирєв не реагував і продовжував говорити.

У жовтні стало відомо, що в мережі почав функціонувати сайт Партії регіонів. Ресурс працює у російськомовній версії. Обіцяють "мир", "повернути зарплати та пенсії в доларовому еквіваленті до рівня 2013-го". Партія регіонів під головуванням екс-прем'єра Миколи Азарова фактично припинила свою діяльність 2014-го, але досі значиться в реєстрі Мін'юсту. На позачергових виборах 2014-го "регіонали" пройшли до Верховної Ради від "Опозиційного блоку".

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...