Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Міноборони Росії і Венесуели домовилися про розширення взаємодії сил військово-морського флоту. На зустрічі в Москві в четвер Сергій Шойгу і його венесуельський колега Володимир Падріні Лопес підписали угоду про візити військових кораблів, зазначають
Патріоти України.
В рамках договору для російського флоту будуть відкриті венесуельські порти, що дозволить Росії де-факто отримати зовнішню базу в Латинській Америці.
З грудня 2017 року аналогічна угода діє з Сирією, що дозволило Міноборони на піку кампанії з підтримки Башара Асада наростити угруповання в Середземному морі до 10 кораблів і двох підводних човнів.
У липні 2019 го ще більш масштабні домовленості були досягнуті з Іраном. У двох іранських портах - Бушир на півдні країні і Чехбехар на південному сході - з'являться передові бази військово-морського флоту РФ, які будуть використовуватися в тому числі атомними підводними човнами.
Бушир також стане базою російських ВКС, де будуть розміщені винищувачі Су-37 і Су-57. Там же планується розквартирувати контингент російських військових, насамперед спецназу, які будуть діяти по сирійському і лівійським сценаріям - під формальним прикриттям статусу «радників» іранського Міноборони.
Як повідомляє ТАСС, перед підписанням договору з Венесуелою Шойгу обговорив з Лопесом ситуацію в Боліваріанської Республіці та питання двостороннього військово-технічного співробітництва.
Лопес в свою чергу заявив Шойгу про досконалість російської зброї, яке проявилося в ході армійських ігор, з проходять в Росії 3 по 17 серпня.
У НАТО знайшли варіанти протидії російським КАБам, які РФ активно використовує для ударів по українських містах. . Уточнюється, що завершився 15-й конкурс інновацій, який стартував у лютому. Там відзначилися три учасники, які запропонували найефективн...
Усунення або ліквідація диктатора Володимира Путіна не змінить загальний політичний курс Росії. На сьогодні ватажок Кремля має оточення, яке не готове змінювати курс країни. При цьому і в США, і в Європі розуміють, що зміна лише одного Путіна не принес...