За даними видання, фінальним етапом навчань особисто керував російський президент Володимир Путін. Однак під час випробування сталася нештатна ситуація: атомний підводний крейсер «Рязань» повинен був здійснити два запуски ракети Р-29Р, але одна ракета не вийшла з шахтної пускової установки.
Згодом підводний човен повернувся на пункт постійного базування з невідстріляною Р-29Р. За словами одного зі співрозмовників, запуск ракети міг не відбутися через відмову деяких систем підводного крейсера, які відповідають за пуск.
Справжню причину виникнення нештатної ситуації встановить спецкомісія, яка складатиметься з представників командування Тихоокеанського флоту, Головного штабу ВМФ та оборонної сфери.
Ракета Р-29Р входить до складу комплексу Д-9Р, який ще в СРСР встановлювали на субмаринах «Кальмар». У Росії Р-29Р називають першою в світі міжконтинентальною балістичною ракетою морського базування, яка оснащена головною частиною, що розділяється з індивідуальним наведенням бойових блоків.
За підсумками березня російські війська окупували 133 квадратних кілометрів території України, що є найменшим показником з листопада 2024 року. Про це повідомив аналітичний проєкт DeepState у вівторок, 1 квітня, передають Патріоти України. . "У порівн...
У ГУР показали, як ударні дрони нищать командні пункти та бронетехніку російських окупантів. Безпілотники завдають точних ударів по важливих військових об’єктах ворога, передають Патріоти України. Завдяки ударно-розвідувальним безпілотникам "Сич" воїни...