У навчаннях брали участь солдати 39 бригади тактичної авіації. Усього було задіяно дванадцять винищувачів, чотири з яких – літаки Су-27 – працювали на трасі Київ-Чоп.
Спочатку один літак провів дорозвідку погодних умов. За ним два літака просто пролетіли над трасою, і лише один здійснив посадку та злетів.
Ці навички знадобляться військовим льотчикам у разі масштабного вторгнення ворога. Трасу Київ-Чоп українські військові зможуть використати як злітно-посадкову смугу. Для цього на цій ділянці дороги немає поворотів, дорожнє полотно майже без вибоїн, а обабіч траси немає ні дерев, ні електростовбів.
Подивитися на відпрацювання маневрів прийшли мешканці навколишніх сіл. Крім цього, сюди завітрали люди з сусідніх областей. Кажуть, подивитися і показати дітям, як сідає літак.
Самі навчання розпочалися на три години пізніше запланованого часу. Через погодні умови, до кінця не було зрозуміло, чи відбудеться відпрацювання елементу взагалі.
Решта літаків, які вилетіли з Житомирського аеродрому пройшли вишкіл на Хмельниччині та Волині. Вони відпрацювали перехоплення бомбардувальника та примушування його до посадки на оперативний аеродром.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...