Хіти тижня. Яке озброєння армії США є найнебезпечнішим: Складено рейтинг (фото)

Ця країна вкладає величезні гроші в розробку систем озброєння і, в разі чого, всі вкладення окупляться сторицею.

Збройні сили США цілком обґрунтовано можуть вважатися найпотужнішою армією планети з однієї тільки причини: краща зброя, пише УкрМедіа, передають Патріоти України.

Ця країна вкладає величезні гроші в розробку систем озброєння і, в разі чого, всі вкладення окупляться сторицею. Стелс-бомбардувальники будуть чинити серйозний тиск на стратегічні об'єкти противника, сухопутна техніка США здатна забезпечити домінування на практично будь-якому плацдармі — але якою саме зброєю все це буде здійснюватися в зонах можливих конфліктів?

M1A1 Abrams

Основний бойовий танк Сполучених Штатів Америки, який випускається ще з 1980 року. Прекрасні тактико-технічні характеристики, серйозна міць і порівняно невисока ціна роблять цю машину однією з кращих на полі сучасного бою, передає Ukr.Media.

AH-1Z Viper

Цей ударний вертоліт входить в список найпотужніших гелікоптерів світу. «Вайпер», оснащений модернізованими двигунами і володіє покращеною авіонікою, введений в експлуатацію тільки в 2011 році, і зараз стоїть на озброєнні тільки у корпусу морської піхоти США.

AV-8B Harrier II

Класичний штурмовик морської піхоти зазнав серйозну модифікацію в 1993 році. Надійний та універсальний літак з функцією вертикального зльоту здатний зробити істотний вплив на результат будь-якого бою.

LAV-25

Взагалі-то, легкоброньований автомобіль випускає для американських морпіхів Канада. По суті, LAV-25 являє собою глибоко модернізоване шасі швейцарської напрацювання MOWAG Piranha I. Корпус машини захищає екіпаж від куль і осколкових гранат, а нарізна гармата калібром 25 міліметрів дозволяє броньовику виступати в якості серйозної вогневої підтримки піхоти.

AH-64 Apache

З середини 1980 років «Апач» залишається основним ударним вертольотом Армії США. Зараз він також є найпоширенішим бойовим вертольотом у світі, що пояснюється високою бойовою потужністю, маневреністю і порівняно низькою вартістю машини.

M-109A6 Paladin

Самохідна артилерійська установка, здатна поодинці повернути хід битви. «Паладин» озброєний гаубицею М126 калібру 155 міліметрів і кулеметом М2НВ калібром 12,7 міліметрів.

BGM-71 TOW

Важкий протитанковий комплекс вже двадцять років залишається одним з найпоширеніших ПТРК у світі. Ракета запускається з переносною пускової установки, а також може запускатися з установки, розташованої на різних автомобілях. Саме «Тоw» активно використовують зараз повстанці в боях на території Сирії.

M-2 .50-Caliber Machine Gun

Важко повірити, але цей крупнокаліберний кулемет був прийнятий на озброєння ще в 1933 році. Вдала конструкція і підвищена вага кулі дозволяє оператору домогтися найвищої точності. Приміром, снайпер-морпіх Карлос Хэскок використовував свій кулемет для снайперської стрільби: він примудрявся вражати цілі на відстані до 2250 метрів.

Northrop Grumman B-2 Spirit

Що може бути небезпечніше стратегічного бомбардувальника? Легендарний B-2 Spirit призначений для прориву щільної протиповітряної оборони і вміє «доставити посилку» на відстань у 13 тисяч кілометрів. Правда, коштує одна машинка цілий мільярд доларів, що на порядок дорожче практично всіх аналогічних рішень.

F-15E Strike Eagle

Американський двомісний винищувач-бомбардувальник відмінно показав себе у військових операціях на Близькому сході і Балканах. F-15E вміє швидко нанести удар по стратегічно важливим об'єктам і, що ще важливіше, прекрасно вміє захистити себе від можливої атаки винищувачів противника.

Путін піднімає ставки: РФ створила ракету "Орешник", порушивши домовленості укладені з США, - Forbes

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:55

Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...

"Основна подія": Британська розвідка назвала фактор, що змінив характер російсько-української війни

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:25

За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...