Хіти тижня. Їжу приносили на двох: Моряк ВМСУ поділився зворушливою історією про дружбу в полоні

В СІЗО Лефортово сусідом українця по камері був колишній міністр освіти республіки Дагестан.

В'ячеслав Зінченко

Старший матрос катера "Нікополь" В'ячеслав Зінченко, який пробув в російському полоні 286 днів, поділився зворушливою історією про дружбу в застінках Кремля. Її опублікували на сторінці волонтерського фонду "Повернись живим" у Facebook, передають Патріоти України.

Герой розповів, що в СІЗО Лефортово його сусідом по камері був колишній міністр освіти республіки Дагестан Шахобаско Шахов. "Коли його дружина дізналася, з ким він перебуває у камері, то їжу почала передавати на двох", – згадує Зінченко, розповідаючи про те, як йому вдалося не зламатися і не втратити віру в полоні у окупантів.

Після того, як вдалося повернутися на Батьківщину, розповідає моряк, йому довелося заново вчитися жити. Адже після майже року в тісній камері все знову було в дивину. "Найстрашнішим для мене було повернутися додому. Коли повертаєшся з клітки розміром 2х6, в якій пробув тривалий проміжок часу, коли у тебе забрали абсолютно все, а головне – свободу. А тут ми приїхали: до нас увага, свобода дій. Ти можеш йти вперед, дивитися на людей, машини, йти і не зупинятися. Ці почуття не передати словами", – ділиться пережитим досвідом юний воїн.

Також Зінченко розповів, що після звільнення продовжив свою кар'єру у ВМСУ і вступив до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, оскільки планує стати офіцером.

"Очень сильно и громко": Жителів окупованого Донецька розбудили потужні обстріли

субота, 23 січень 2021, 13:36

Близько 08:00 23 січня жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомили про сильний обстріл в районі Старомихайлівки, передають Патріоти України. "7.55 Что-то жахнуло, предположительно в Старомихайловке». «Вышел послушал, дейст...

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...