Герой розповів, що в СІЗО Лефортово його сусідом по камері був колишній міністр освіти республіки Дагестан Шахобаско Шахов. "Коли його дружина дізналася, з ким він перебуває у камері, то їжу почала передавати на двох", – згадує Зінченко, розповідаючи про те, як йому вдалося не зламатися і не втратити віру в полоні у окупантів.
Після того, як вдалося повернутися на Батьківщину, розповідає моряк, йому довелося заново вчитися жити. Адже після майже року в тісній камері все знову було в дивину. "Найстрашнішим для мене було повернутися додому. Коли повертаєшся з клітки розміром 2х6, в якій пробув тривалий проміжок часу, коли у тебе забрали абсолютно все, а головне – свободу. А тут ми приїхали: до нас увага, свобода дій. Ти можеш йти вперед, дивитися на людей, машини, йти і не зупинятися. Ці почуття не передати словами", – ділиться пережитим досвідом юний воїн.
Також Зінченко розповів, що після звільнення продовжив свою кар'єру у ВМСУ і вступив до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, оскільки планує стати офіцером.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали:
Російський диктатор Путін та президент Ірану Масуд Пезешкіан підписали договір про "всеосяжне стратегічне партнерство", але це жодним чином не вплине на війну РФ проти України. Таку думку в етері РБК-Україна політтехнолог Тарас Загородній, передають Па...