Хіти тижня. Хорватська "Буря" може повторитися: Пропагандисти Путіна влаштували істерику через "спецоперацію" ЗСУ

Російські пропагандисти заявили про спецоперацію ЗСУ, нібито українські захисники вичікують масштабної економічної і політичної кризи в Росії, щоб своєчасно атакувати бойовиків на Донбасі. Про це повідомляє ВПК, передають Патріоти України.

"Чекаючи, поки складуться сприятливі політичні умови для повторення хорватської "Бурі", яка свого часу в лічені дні змела Сербську Країну, ЗСУ ні на день не припиняють роботу над тим, щоб дістати і найбільш сприятливі військові умови для цього. Наріжний камінь такої сприятливої військової ситуації - максимально можливе зниження боєздатності корпусів "Народної міліції республік", які в 2014-2015 роках були перетворені в "Народне ополчення". тобто українським воякам необхідно вбити якомога більше захисників Донбасу, а інших переконати в тому, що опір даремний", - пишуть російські пропагандисти.

Вони вважають, що для того щоб домогтися нібито запланованого, ЗСУ досить просто послідовно реалізовувати свою чисельну перевагу країни з призовною армією і населенням в десять разів більшим, ніж на Донбасі.

"Суть щоденних боїв на ЛБС, лінії бойового зіткнення, від Широкино до станиці Луганській: українська армія, несучи цілком допустимі втрати і кожен день отримуючи безцінний бойовий досвід, ставить захисників республік перед вибором - або відступити, або нести співмірні з ЗСУ втрати, які при їх чисельності є неприйнятними. І на наступному повторенні циклу полегшують або подальше просування ЗСУ, або нанесення нової шкоди військам республік", - пише російська газета.

Пропагандисти звертають увагу що ЗСУ зараз краще оснащені, а у ЛДНР зараз з цим проблеми, вони переживають що українські захисники вирішать скористатися перевагою і нібито готують "спецоперацію".

"Велика частина "чудес" у світовій історії військових битв, досягнутих неймовірною стійкістю солдатів і геніальністю полководців одного боку і недалекоглядністю і пасивністю іншого боку, - це перемоги "всього лише" над двох-трикратно переважаючим противником. Перемогти їх можна, тільки будучи на голову вище за супротивника якісно. А з цим у республік проблеми - технічно ЗСУ зараз в середньому оснащені, як правило, на голову вище Народної міліції", - вважають пропагандисти.

Хіти тижня. Як виглядає дача Зеленського, про яку всі говорять: У мережу потрапили фото зсередини

понеділок, 13 липень 2020, 17:30

Президент України Володимир Зеленський разом з родиною переїжджає до державної резиденції Конча-Заспа. Журналісти з'ясували, що сім'я глави держави почала користуватися заміським будинком з липня, передають Патріоти України. Кортеж президента був зафік...

З архіву ПУ. "Чувак, у нас мізків більше!": Омелян розкритикував виступ Зеленського на iForum

понеділок, 13 липень 2020, 17:00

Міністр інфраструктури у травні 2019 року звинуватив новообраного президента в популізмі та поганому володінні українською мовою. Міністр інфраструктури Володимир Омелян жорстко відповів президенту Володимиру Зеленському на його виступ на iForum-2019. ...