Хіти тижня. Коли дійсно страшно: Скандальний суд Києва виніс рішення у справі заборони мовного закону

У позові Олени Бережної йшлося про заборону підписувати та публікувати Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відмовив у задоволенні заяви про забезпечення позову щодо заборони підписувати та публікувати Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомляється в суботу на сайті суду, передають Патріоти України.

Причина відмови — заява необґрунтована та не має підстав, аби її задовольнити. «Суд вважає, що заявником не було доведено очевидної протиправності дій спікера парламенту у зв’язку із ненаданням жодного доказу на підтвердження такої обставини», — ідеться в повідомленні.

Також заява не мала пояснення, у який спосіб вона стосується мети роботи організації ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної». У суді додали, що деякі народні депутати ініціювали процедуру скасування рішення парламенту.

Як повідомлялося, мати колишнього депутата Верховної Ради Ірини Бережної (Партія регіонів) Олена просить Окружний адміністративний суд Києва заборонити голові Верховної Ради Андрію Парубію підписувати закон про функціонування української мови.

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...