Хіти тижня. Коли дійсно страшно: Скандальний суд Києва виніс рішення у справі заборони мовного закону

У позові Олени Бережної йшлося про заборону підписувати та публікувати Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відмовив у задоволенні заяви про забезпечення позову щодо заборони підписувати та публікувати Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомляється в суботу на сайті суду, передають Патріоти України.

Причина відмови — заява необґрунтована та не має підстав, аби її задовольнити. «Суд вважає, що заявником не було доведено очевидної протиправності дій спікера парламенту у зв’язку із ненаданням жодного доказу на підтвердження такої обставини», — ідеться в повідомленні.

Також заява не мала пояснення, у який спосіб вона стосується мети роботи організації ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної». У суді додали, що деякі народні депутати ініціювали процедуру скасування рішення парламенту.

Як повідомлялося, мати колишнього депутата Верховної Ради Ірини Бережної (Партія регіонів) Олена просить Окружний адміністративний суд Києва заборонити голові Верховної Ради Андрію Парубію підписувати закон про функціонування української мови.

"Нашел фото моей стажировки в Германии": Втікач Азаров вдарився у ностальгію

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:00

"Беглый Азаров ударился в ностальгию. Узнаёте уже не юного Миколу Яновича в очках под фикусом? А вообще интересно: ориентировочно конец 1970-х (Азаров 1947 г.р.), а на стажировку его отправили в Западную Германию. То есть, связи с КГБ у Азарова ещё с т...

Блакитні мрії скреп?: Оцінка обсягів поставок та перспектив Т-90М у армії РФ (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 23:49

Корпорація "Уралвагонзавод" (УВЗ) 1 березня 2021 р. повідомила, що "відправила партію танків Т-90М до військ" та що "танк Т-90М розробки УКБТМ є найдосконалішим у родині Т-90 та найбільш пристосованим до дій в умовах сучасного бою, у т.ч. завдяки наявн...