Хіти тижня. Коли дійсно страшно: Скандальний суд Києва виніс рішення у справі заборони мовного закону

У позові Олени Бережної йшлося про заборону підписувати та публікувати Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відмовив у задоволенні заяви про забезпечення позову щодо заборони підписувати та публікувати Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомляється в суботу на сайті суду, передають Патріоти України.

Причина відмови — заява необґрунтована та не має підстав, аби її задовольнити. «Суд вважає, що заявником не було доведено очевидної протиправності дій спікера парламенту у зв’язку із ненаданням жодного доказу на підтвердження такої обставини», — ідеться в повідомленні.

Також заява не мала пояснення, у який спосіб вона стосується мети роботи організації ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної». У суді додали, що деякі народні депутати ініціювали процедуру скасування рішення парламенту.

Як повідомлялося, мати колишнього депутата Верховної Ради Ірини Бережної (Партія регіонів) Олена просить Окружний адміністративний суд Києва заборонити голові Верховної Ради Андрію Парубію підписувати закон про функціонування української мови.

Хіти тижня. Можна, звісно, знов обмежитись "стурбованістю": Волкер попереджає світ про новий стратегічний наступ Путіна на Україну

середа, 26 лютий 2020, 15:00

Стратегічною метою Росії в Україні є поява послужливої влади, яка матиме проросійський вектор. Про це заявив колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Європейській правді", зазначають Патріоти України. . "Росія має стратегічну м...

"Беларусь таки получит дешевую нефть из РФ, или Как Лукашенко напугал Путина Межморьем", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 14:37

"Всего за одну неделю февраля проект балтийско-черноморского нефтяного коллектора, родившийся 30 лет назад, стал неожиданно близок к своему физическому воплощению", - пише у своєму блозі Денис Лавникевич, передають Патріоти України, і продовжує:. "В 19...