Хіти тижня. Коли дійсно страшно: Скандальний суд Києва виніс рішення у справі заборони мовного закону

У позові Олени Бережної йшлося про заборону підписувати та публікувати Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відмовив у задоволенні заяви про забезпечення позову щодо заборони підписувати та публікувати Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомляється в суботу на сайті суду, передають Патріоти України.

Причина відмови — заява необґрунтована та не має підстав, аби її задовольнити. «Суд вважає, що заявником не було доведено очевидної протиправності дій спікера парламенту у зв’язку із ненаданням жодного доказу на підтвердження такої обставини», — ідеться в повідомленні.

Також заява не мала пояснення, у який спосіб вона стосується мети роботи організації ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної». У суді додали, що деякі народні депутати ініціювали процедуру скасування рішення парламенту.

Як повідомлялося, мати колишнього депутата Верховної Ради Ірини Бережної (Партія регіонів) Олена просить Окружний адміністративний суд Києва заборонити голові Верховної Ради Андрію Парубію підписувати закон про функціонування української мови.

З архіву ПУ. "Скоро побачите": Нардеп Рабинович анонсував реванш проросійських сил в Україні

четвер, 13 травень 2021, 4:00

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович заявив, що його політична сила впевнено йде до перемоги в Україні та на майбутніх виборах покаже "результат". В ефірі російського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим", де Вадим Раб...

З архіву ПУ. "Гордон запросив Няшу Поклонську, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 13 травень 2021, 1:00

Однак усе може бути не так просто, як здається на перший погляд... "Інтерв'ю Гордона з Няшею Поклонською насправді дуже дивно виглядало: якщо оцінювати запитання, то Гордон запросив Няшу, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - пише політтехнолог...