Суддя Вовк поспішає на допомогу? Скандальновідомий заклад української Феміди отримав позов про заборону запровадження мовного закону

Позиивачем виступила відома адепт "руского міра" в Україні Олена Бережна, мати загиблого нардепа-регіоналки Ірина Бережна

До Окружного адміністративного суду Києва, одразу 34 суддів якого проігнорували обов’язкове кваліфікаційне оцінювання, надійшла заява із проханням заборонити голові Верховної Ради Андрію Парубію підписувати закон про забезпечення функціонування української мови як державної. Про це повідомляє прес-служба суду, зазначають Патріоти України.

Бережні, дочка та мати

Позов подала громадська організація "Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної", яка виступає за скасування мовного закону, вважаючи його дискримінаційним щодо російськомовних.

Організація просить суд заборонити "голові Верховної Ради України та будь-кому із окремих народних депутатів та працівників Апарату ВРУ вчиняти будь-які дії, спрямовані на підписання відповідного закону, направлення його на підпис президентові та подальше офіційне опублікування зазначеного закону".

Цю заборону в "Інституті імені Бережної" просять накласти в рамках забезпечення позову, який організація ще не подала.

Окружний адмінсуд Києва наразі вирішує питання "щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову". І тут же додає, що ч. 2 ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає забезпечення позову як до його пред’явлення, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій вже відреагував на цей позов. Він назвав його "спробою цинічного проросійського реваншу" і запевнив, що за будь-яких умов наступного тижня підпише закон.

Хочешь жить - умей вертеться", або Щоб Ляшко не заскочив зненацька: Українців повеселив відеопосібник по самообороні для нардепів "Слуги народу"

вівторок, 19 листопад 2019, 0:20

"Невеликий відеопосібник по самообороні для депутатів, на яких періодично здійснюються напади!", - підписав Беленюк свій відеопосібник. . Користувачі мережі оцінили повчальний ролик.

"Не визнана війна триває": Росія зі своєї території атакувала українські позиції на Донбасі - Бутусов

понеділок, 18 листопад 2019, 23:38

Внаслідок атаки російського безпілотника один український військовий був важко поранений. «Сизе знаходиться на самому кордоні з РФ і поблизу лінії фронту у Станиці Луганській, вважалося останні роки тихим місцем. Позиції 46-ї десантно-штурмової бригади...