Москва обурена ​- "біндєри" готують заколот проти Зеленського": РосЗМІ розгледіли "зраду" у публікації віце-прем'єра України стосовно "нових рускіх" у новій владі

Російські ЗМІ рясніють новиною про "заколот" у Києві, посилаючись на пост заступника Гройсмана стосовно заяви бізнес-партнера Зеленського та брата головного радника Президента, зазначають Патріоти України.

"Якщо «нові росіяни» у владі в Києві скасують закон про винятковість української мови, то в країні може відбутися переворот, пригрозив віце-прем'єр Павло Розенко", - драмотично оповідає своїм читачам російська РБК.

"Розенко назвал критиков закона «проходимцами» и отметил, что они в итоге оказываются «за поребриком» [имеется в виду Россия]", - бідкається РБК.
«Даже не думай...те [с такой паузой в слове президент Владимир Зеленский обращался к бывшему главе государства Петру Порошенко во время выборов]. Мы можем повторить», — заключил вице-премьер», - продовжують тлумачити написане українським урядовцем.
"Порошенко подписал закон об украинском языке перед уходом со своего поста в середине мая. Зеленский, как и его команда, выступает против документа: он счел закон «заложником политической риторики». Еще до вступления Зеленского в должность Верховная рада отклонила несколько постановлений об отмене закона.", - завершує пояснювати "правду" про страшних "біндєровцев" російські пропагандисти.

Все це путінські пропаганд*ни витягли з цього посту


ВсеПартія "Слуга народу" зареєструвала зміни до закону про статус Донбасу

вівторок, 10 грудень 2019, 23:16

Законопроєкт №2569, який зареєстрували лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія і глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передбачає продовження дії закону про особливий статус Донбасу до 2020 року. Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахам...

У Х*йла нові проблеми: ​Туреччина готує інтервенцію до Лівії проти "російських інтернаціоналістів"

вівторок, 10 грудень 2019, 22:40

Туреччина готова ввести війська до Лівії для підтримки офіційного уряду в Тріполі, що веде війну проти армії маршала Халіфи Хафтара, якого забезпечують зброєю і найманцями Росія, Єгипет і ОАЕ. Офіційна Анкара та Тріполі в кінці листопада підписали угод...