Поруч із селищем Ногір у Північній Осетії (Російська Федерація) заперечувачі коронавірусу влаштували вогняний бунт проти карантинних "резервацій", в які нібито намагаються загнати людей, і спалили вишку телефонного зв'язку МТС. Про це заявив глава республіки В'ячеслав Бітаров, котрий користуючись посадою, сам злісно порушує карантин, наживаючись у скруті на населенні, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське ТАСС.
За словами очільника республіки протестуючі стверджують, що коронавірусної інфекції не існує і вона вигадана для подальшого поширення мережі 5G з метою опромінення і чіпування.
"Багато хто стверджує, що це організовано якимись світовими силами, які зацікавлені в тому, щоб людей загнати в резервації, поставити потім антени 5G, опромінити, щоб вони втратили свідомість, і потім будуть чіпувати. І чимало таких людей", - стверджує Бітаров.
Він додав, що люди тепер залишилися без телефонного зв'язку.
Як відомо, в Росії станом на ранок 3 травня зафіксовано 124 054 зараження коронавірусом, 1 222 людини померли.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...