Поруч із селищем Ногір у Північній Осетії (Російська Федерація) заперечувачі коронавірусу влаштували вогняний бунт проти карантинних "резервацій", в які нібито намагаються загнати людей, і спалили вишку телефонного зв'язку МТС. Про це заявив глава республіки В'ячеслав Бітаров, котрий користуючись посадою, сам злісно порушує карантин, наживаючись у скруті на населенні, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське ТАСС.
За словами очільника республіки протестуючі стверджують, що коронавірусної інфекції не існує і вона вигадана для подальшого поширення мережі 5G з метою опромінення і чіпування.
"Багато хто стверджує, що це організовано якимись світовими силами, які зацікавлені в тому, щоб людей загнати в резервації, поставити потім антени 5G, опромінити, щоб вони втратили свідомість, і потім будуть чіпувати. І чимало таких людей", - стверджує Бітаров.
Він додав, що люди тепер залишилися без телефонного зв'язку.
Як відомо, в Росії станом на ранок 3 травня зафіксовано 124 054 зараження коронавірусом, 1 222 людини померли.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...