Поруч із селищем Ногір у Північній Осетії (Російська Федерація) заперечувачі коронавірусу влаштували вогняний бунт проти карантинних "резервацій", в які нібито намагаються загнати людей, і спалили вишку телефонного зв'язку МТС. Про це заявив глава республіки В'ячеслав Бітаров, котрий користуючись посадою, сам злісно порушує карантин, наживаючись у скруті на населенні, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське ТАСС.
За словами очільника республіки протестуючі стверджують, що коронавірусної інфекції не існує і вона вигадана для подальшого поширення мережі 5G з метою опромінення і чіпування.
"Багато хто стверджує, що це організовано якимись світовими силами, які зацікавлені в тому, щоб людей загнати в резервації, поставити потім антени 5G, опромінити, щоб вони втратили свідомість, і потім будуть чіпувати. І чимало таких людей", - стверджує Бітаров.
Він додав, що люди тепер залишилися без телефонного зв'язку.
Як відомо, в Росії станом на ранок 3 травня зафіксовано 124 054 зараження коронавірусом, 1 222 людини померли.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...