Поруч із селищем Ногір у Північній Осетії (Російська Федерація) заперечувачі коронавірусу влаштували вогняний бунт проти карантинних "резервацій", в які нібито намагаються загнати людей, і спалили вишку телефонного зв'язку МТС. Про це заявив глава республіки В'ячеслав Бітаров, котрий користуючись посадою, сам злісно порушує карантин, наживаючись у скруті на населенні, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське ТАСС.
За словами очільника республіки протестуючі стверджують, що коронавірусної інфекції не існує і вона вигадана для подальшого поширення мережі 5G з метою опромінення і чіпування.
"Багато хто стверджує, що це організовано якимись світовими силами, які зацікавлені в тому, щоб людей загнати в резервації, поставити потім антени 5G, опромінити, щоб вони втратили свідомість, і потім будуть чіпувати. І чимало таких людей", - стверджує Бітаров.
Він додав, що люди тепер залишилися без телефонного зв'язку.
Як відомо, в Росії станом на ранок 3 травня зафіксовано 124 054 зараження коронавірусом, 1 222 людини померли.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...