Поруч із селищем Ногір у Північній Осетії (Російська Федерація) заперечувачі коронавірусу влаштували вогняний бунт проти карантинних "резервацій", в які нібито намагаються загнати людей, і спалили вишку телефонного зв'язку МТС. Про це заявив глава республіки В'ячеслав Бітаров, котрий користуючись посадою, сам злісно порушує карантин, наживаючись у скруті на населенні, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське ТАСС.
За словами очільника республіки протестуючі стверджують, що коронавірусної інфекції не існує і вона вигадана для подальшого поширення мережі 5G з метою опромінення і чіпування.
"Багато хто стверджує, що це організовано якимись світовими силами, які зацікавлені в тому, щоб людей загнати в резервації, поставити потім антени 5G, опромінити, щоб вони втратили свідомість, і потім будуть чіпувати. І чимало таких людей", - стверджує Бітаров.
Він додав, що люди тепер залишилися без телефонного зв'язку.
Як відомо, в Росії станом на ранок 3 травня зафіксовано 124 054 зараження коронавірусом, 1 222 людини померли.
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...
Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...