Хіти тижня. Найкраща характеристика для провідного українського дипломата: Російський адвокат Полозов розповів про реакцію Москви на відставку Зеркаль

Чому ЗеКоманда дозволяє собі втрачати таких провідних фахівців при сильному кадровому голоді залишається питанням

Влада Росії з радістю сприйме відставку заступниці глави МЗС України Олени Зеркаль, яка раніше повідомляла про свої плани піти з посади. Про реакцію Москви на ймовірну відставку Зеркаль в ефірі ObozTV розповів російський адвокат Микола Полозов, який захищає звільнених з полону українських моряків, зазначають Патріоти України.

"Дії Олени Зеркаль та її команди не викликають радості у московських опонентів. Тому що вони чітко, крок за кроком, відстоюють позицію України. Успішно відстоюють. Той факт, що член цієї команди залишає її, дає сподівання російській владі, що інші люди, які прийдуть, будуть менш принциповими і не так жорстко відстоюватимуть українську позицію", – пояснив Полозов.

"Звичайно, це з радістю сприймається. Коли непримиренні противники йдуть з арени бойових судових дій", – зазначив він.

На уточнююче запитання ведучого, чи не аплодують вже в Росії очікуваній відставці Зеркаль, адвокат відповів: "Думаю, аплодують, звичайно ж".

На його думку, якщо українська команда продовжить дотримуватися в міжнародних судових інстанціях тієї ж лінії, що провадила Зеркаль, то шанси на успіх у Києва "дуже високі".

"Якщо ж політично буде дана вказівка поводитися якось інакше – я не готовий прогнозувати, як трибунал відреагує на зміну позиції", – уточнив Полозов.

Україна в круговій обороні: Як і де Росія може атакувати Україну, що кажуть генерали та інші військові експерти

середа, 21 квітень 2021, 21:21

Росія продовжує стягувати війська до кордонів України. Українські і західні чиновники говорять про ескалацію ситуації і попереджають про загрозу нового широкомасштабного вторгнення РФ. Кремль в свою чергу звинувачує Україну у підготовці провокацій. На ...

Хіти тижня. "Це виглядає як перемога Путіна, ситуація жахлива": Історик розповів, який ультиматум Х*йло висунув Україні, стягуючи до кордонів війська (відео)

середа, 21 квітень 2021, 21:00

Російська сторона днями озвучила вимоги, які висуває Україні на тлі стягування своїх військ до українських кордонів. Про це в ефірі "Фейгін LIVE" заявив російський історик, публіцист і політичний аналітик Валерій Соловей, передають Патріоти України. "Ц...