Хіти тижня. "Не бачу великої проблеми в тому": Зеленський прокоментував пропозицію Богдана про російську мову для Донбасу

Жителям окупованих територій слід дати можливість розмовляти тою мовою, якою вони хочуть. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Інтерфакс-Україна”. На думку глави держави ніякої мовної проблеми, у країні немає.

“Ідея Андрія (глави Офісу президента Андрія Богдана – Ред.) – це його ідея, але і люди про це говорять. Я думаю, що ми коли-то припинимо війну, і потрібно дати людям в Донецьку говорити тою мовою, якою вони хочуть. В чому тут проблема? У нас немає цієї проблеми”, – сказав він, коментуючи ідею Богдана дати двом областям особливий мовний статус.

Між тим, Зеленський готовий враховувати думку жителів Донбасу з усіх гуманітарних питань.

Він підкреслив, що однією з тез інформаційної війни є твердження про те, що не можна говорити російською мовою. Однак він навів у приклад себе: розмовляє на якому хоче.

«Якщо буде у донеччан якась спеціальне прохання, щоб вони, наприклад, документи могли заповнювати російською мовою, – я не бачу великої проблеми в тому, щоб це обговорити”, – додав він.

Втім, українська мова залишиться єдиною державною.

Раніше, в ході свого інтерв’ю глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що в разі повернення Луганська і Донецька, можна було б дозволити офіційно використовувати російську мову в якості регіональної.

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...

Зеленський розповів, кого бачить у кріслі прем'єра (відео)

субота, 24 серпень 2019, 17:14

Кандидат у прем'єри повинен буде представити людей, яких він хоче бачити серед членів уряду. Президент України Володимир Зеленський заявив, що розглядає двох кандидатів на пост прем'єр-міністра. Остаточне рішення про вибір кандидатури він прийме за тиж...