Хіти тижня. "Не зможуть розслабитися": Приватна розвідка США дізналася про реакцію Кремля на викривальну доповідь

Росія буде продовжувати готуватися до гіршого через "кремлівську доповідь", оскільки до цих пір точно не знає, чого варто очікувати від документа США.

Про це йдеться у матеріалі приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, передають Патріоти України з посиланням на "Апостроф".

Зазначається, що якщо засекречені частини "кремлівської доповіді" просочаться у пресу, то це може як і раніше чинити тиск на Путіна і Кремль. Проте, розбіжності між Білим домом і Конгресом щодо того, як використовувати ці звіти, ускладнюють побудову чіткої політики США щодо Росії, а також ускладнюють розробку відповіді Москви.

Через це Кремль не зможе розслабитися, і поки США намагаються вирішити, як діяти далі, Росія буде продовжувати готуватися до гіршого.

Також у матеріалі повідомляється, що варіанти, представлені в звіті, не єдині, які є. США вже посилили санкції через конфлікт в Україні та можуть як і раніше накласти санкції на Росію за порушення, пов'язані з договорами про озброєння або правами людини.

"Офис президента объясняет перестройку в Кабмине требованиями посольства США, но, очевидно, причина другая", - Бутусов

понеділок, 17 травень 2021, 14:41

"Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов - 5 министерств", - пише у своєму блозі Юр...

​"Сейчас для Медведчука складывается наиболее сложная ситуация. Пожалуй, впервые он очутился в ситуации, когда ему грозило помещение за решетку": Експерт розповів, якої "отвєтки" чекати Зеленському

понеділок, 17 травень 2021, 14:28

"Многие ожидали того, что Медведчук будет арестован. Тем не менее, у нас такой процессуальный кодекс, что у представителей ясновельможной шляхты есть масса возможностей для защиты", - пише у своєму блозі Андрій Золотарьов, передають Патріоти України, і...