Хіти тижня. Перепише хату на кота? Рідна бабуся викрила брехню депутатки зі "Слуги народу" (відео)

Бабуся Марії Мезенцевої заявила, що проти продажу землі іноземцям.

У сесійній залі парламенту депутатка від фракції «Слуга Народу» Марія Мезенцева під час обговорення земельного законопроєкту сказала, що її бабуся в селі дуже чекає продажу землі, передають Патріоти України.

«Я теж росла в селі. Моя бабуся зараз теж там проживає і хочу передати їй привіт. Вона чекає ринку землі, відкриття ринку землі. Можемо нагадати, що розпоряджатися правом володіння землею - це конституційне право», - заявила нардеп на засідання Ради, де розглядали поправки до законопроекту.

Журналісти ZIКу навідалися до бабусі депутатки від фракції «Слуга Народу» Марії Мезенцевої та запитали, чи справді ринок землі – це для неї свято і що вона думає щодо земельної реформи. Бабуся депутатки Мезенцевої каже: «От вона хай частіше приїжджає до бабусі. Вона вже давно-давно була. От перекажете їй, що бабуся казала, що треба у гості до бабусі приїжджати, є ж там час, щоб приїхати. Хай би вона бабусі розказала, поговорила, як воно та що воно».

Коли жінці розповіли, що її онука по телевізору сказала, що бабуся не проти продати землю. Ганна Єгорівна лише засміялася: «По телевізору сказала?! Та вона хоч би зі мною поспілкувалася!». Ганна Кулак розповіла, що проти її продажу іноземцям, а також, що взагалі більше підтримує оренду, а не продаж.

На початку вона сказала журналістам, що у неї однозначної позиції немає (хоча депутат Мезенцева і говорила, що бабуся однозначно "за"). «Не знаю я. Люди по-різному ставляться, хтось не хоче. А я не можу сказати. Буде ринок - буде видно», - заявила журналісту пенсіонерка на питання, як вона ставиться до відкриття ринку землі.

Але потім додала, що здавати землю в оренду вигідніше. За 9,6 га вона отримала 12 тис. грн оренди в рік. «У нас ціна невелика, що ми отримаємо, якщо її продамо?» - сказала вона. Жінка також висловила однозначний протест проти продажу землі іноземцям: «Іноземцям я б не хотіла, хай би свої купували землю і працювали, отримували... Ми б не хотіли, щоб іноземці працювали на наших землях, а іноземці - навіщо вони потрібні?».

Джерело: ZIK

Чисельність військ РФ на кордоні з Україною невдовзі має подвоїтись, - ОПУ

понеділок, 12 квітень 2021, 22:05

Машовець подякував за підтримку Швецією суверенітету й територіальної цілісності України. Він привернув увагу до нарощування Росією військових сил вздовж українських кордонів, "у результаті чого їхня чисельність невдовзі має подвоїтись", а також до заг...

Не платив за комуналку: Тупицького виселили з Конча-Заспи, суддя обурений

понеділок, 12 квітень 2021, 21:50

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами (ДУС) розірвав договір про користування будинком з головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, указ про призначення якого суддею скасував президент Володимир Зеленський і який неда...