Хіти тижня. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом.

Сергій Гайдай

Під час кризи та пандемії стало явним те, чого не бачили під час голосування. Зеленський не розуміє, що треба робити. Про це розповів політтехнолог Сергій Гайдай, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегією.
Влада запровадила карантин. Не можемо відмовитися від цього. Наша система охорони здоров'я неспроможна запобігти повномасштабній епідемії. Єдине, що лишається, - жорсткі превентивні обмеження. Але для будь-якої країни це удар по економіці. Не варто було зупиняти важливі галузі, забороняти людям пересуватися. Ці рішення продиктовані страхом", - вважає експерт.

Парадокс у тому, що ми і до цього жили у постійній кризі, каже він. "Буде не так боляче падати. Велика частина української економіки перебуває в тіні. І продовжує жити. Ми постраждаємо від кризи. Але тут є й вікно можливостей - нафта подешевшала, з'явилися нові робочі руки - трудові мігранти повернулися з-за кордону. Це екзамен для влади, чи зможе скористатися цим шансом", - додає політтехнолог.

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...

"Румыны хорошо помнят Чаушеску, и до чего может дойти страна, когда коррупция и непотизм становятся нормой для власти", - Береза

середа, 28 жовтень 2020, 15:28

"В ноябре 2017 года боле сотни тысяч румын вышли на улицы Бухареста. В Клуж-Напока, Констанца, Яссы, Сибиу прошли митинги, на которые вышли тысячи местных жителей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Причи...