"Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегією.
Влада запровадила карантин. Не можемо відмовитися від цього. Наша система охорони здоров'я неспроможна запобігти повномасштабній епідемії. Єдине, що лишається, - жорсткі превентивні обмеження. Але для будь-якої країни це удар по економіці. Не варто було зупиняти важливі галузі, забороняти людям пересуватися. Ці рішення продиктовані страхом", - вважає експерт.
Парадокс у тому, що ми і до цього жили у постійній кризі, каже він. "Буде не так боляче падати. Велика частина української економіки перебуває в тіні. І продовжує жити. Ми постраждаємо від кризи. Але тут є й вікно можливостей - нафта подешевшала, з'явилися нові робочі руки - трудові мігранти повернулися з-за кордону. Це екзамен для влади, чи зможе скористатися цим шансом", - додає політтехнолог.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: