Хіти тижня. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом.

Сергій Гайдай

Під час кризи та пандемії стало явним те, чого не бачили під час голосування. Зеленський не розуміє, що треба робити. Про це розповів політтехнолог Сергій Гайдай, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегією.
Влада запровадила карантин. Не можемо відмовитися від цього. Наша система охорони здоров'я неспроможна запобігти повномасштабній епідемії. Єдине, що лишається, - жорсткі превентивні обмеження. Але для будь-якої країни це удар по економіці. Не варто було зупиняти важливі галузі, забороняти людям пересуватися. Ці рішення продиктовані страхом", - вважає експерт.

Парадокс у тому, що ми і до цього жили у постійній кризі, каже він. "Буде не так боляче падати. Велика частина української економіки перебуває в тіні. І продовжує жити. Ми постраждаємо від кризи. Але тут є й вікно можливостей - нафта подешевшала, з'явилися нові робочі руки - трудові мігранти повернулися з-за кордону. Це екзамен для влади, чи зможе скористатися цим шансом", - додає політтехнолог.

"Очень сильно и громко": Жителів окупованого Донецька розбудили потужні обстріли

субота, 23 січень 2021, 13:36

Близько 08:00 23 січня жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомили про сильний обстріл в районі Старомихайлівки, передають Патріоти України. "7.55 Что-то жахнуло, предположительно в Старомихайловке». «Вышел послушал, дейст...

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...