Хіти тижня. "Полум'яна куля", або Якою зброєю Путін лякає світ, - Злий Одесит (фото, відео)

Фото: ЗМІ"Президент Росії Володимир Путін звернувся до Федеральних зборів, використавши можливість для піару. Зазвичай нудні промови Путіна до Федеральних зборів на цей раз перетворилися в шоу. Бо скоро - вибори. І неважливо, що кандидат один", - пише Андрій Коваленко для depo.ua, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Путін вирішив презентувати розробку зброї, аналогів якій у світі буцімто нема. І супроводжував це все відеороликами для ефекту.

Крилата ракета з ядерним двигуном: Путін хизувався, що проведені успішні випробування нової крилатої ракети з ядерною енергетичною установкою, яка буде володіти необмеженим радіусом дії і непередбачуваною траєкторією польоту.

Балістична ракета "Сармат": міжконтинентальна ракета, вагою 200 тонн, яка майже не має обмежень по дальності польоту прийде на заміну комплексу "Воєвода". Випробування нібито почалися.

Ракетний комплекс "Кинжал": гіперзвуковий авіаційно-ракетний комплекс "Кинжал" поставлений на бойове чергування в Південному військовому окрузі. Путін хизувався, що літак-носій здатен доставити і скинути ракету, що рухається у 10 разів швидше за швидкість звуку, у задану точки за лічені хвилини.

Міжконтинентальні польоти: Саме так - міжконтинентальні польоти в щільних шарах атмосфери на гіперзвуковій швидкості анонсував Путін. І їх здатен буде здійснювати комплекс "Авангард", який йде до цілі як метеорит та полум'яний шар.

Лазери: З 2017-го року буцімто у війська почали надходити бойові лазерні комплекси, а Росія на крок попереду в порівнянні з іншими державами. Куди там США чи Китаю до них, справді.

Ракета: Є ще крилата ракета з ядерним двигуном. Проведені нібито випробування. Радіус її дії - необмежений.

Під час презентації Путін сказав слова: "Нас ніхто не слухав, послухайте тепер". Такий от передвиборчий трюк, у який можуть повірити хіба на Росії, і то не всі. Це все розповів президент країни, яка останнім часом ракету в космос запустити не здатна. Аргентинський кокс таки долетів".

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...

Це не тільки "Папік": Міністр культури Ткаченко розповів, що РФ продають велику кількість українських серіалів

субота, 8 травень 2021, 23:42

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко заявив, що до Росії продається велика кількість серіалів, які виробляються в Україні. Про це Ткаченко сказав в інтерв'ю, відповідаючи на питання про продаж прав на український серіал...