Хіти тижня. Путіну вже не потрібні "республіки" на Донбасі: Експерт зробив прогноз про долю "ДНР" і "ЛНР"

В адміністрації президента Росії є якась схема, за якою "республіки" будуть об'єднані.

Костянтин Машовець. Фото: Тиждень.

Об'єднання двох донбаських "республік" - найбільш ймовірний сценарій Кремля; цей крок дозволить підвищити їх життєздатність і боєздатність. Таку думку "Обозревателю" висловив координатор групи "Інформаційний опір", експерт Центру військово-політичних досліджень Костянтин Машовець, передають Патріоти України.

Коментуючи створення "єдиного митного простору" між "ДНР" і "ЛНР", він зауважив: "Об'єднання "республік" - це найвірогідніший сценарій. Напевно, в адміністрації президента Росії є якась схема, якийсь план, за яким вони будуть об'єднані".

На думку експерта, в цьому може полягати "стратегія Путіна", оскільки на сьогоднішній день "ці дві розрізнені території самі по собі нежиттєздатні". "Їх можуть об'єднати в єдине ціле - фінансову систему, економічну, соціальну і військову", - припустив він.

Машовець також припустив, що "армійські корпуси" - АК1 і АК2 - також, швидше за все, будуть об'єднані. "Це було б логічно - єдиний центр управління окупованими територіями, а не два, як зараз. Логічним також було б створення єдиного центру у військовому керівництві. Не два штаби корпусів, а один, не два "міністерства оборони", а одне".

Експерт сказав, що "не буде гадати" щодо того, хто може очолити об'єднану "державу". Разом з тим він зауважив: "Напевно першу скрипку гратимуть донецькі - їх більше, вони потужніші. А "Луганда" гратиме другу скрипку".

"Є кордон, але йому немає кінця": Путін потрапив на влучну карикатуру через заяви про Палестину та Ізраїль

понеділок, 17 травень 2021, 10:25

Президент Росії Володимир Путін відзначився дивною заявою, що палестино-ізраїльський конфлікт, який загострився, нібито відбувається "в безпосередній близькості" від кордонів РФ і безпосередньо зачіпає інтереси її безпеки. З'явилася влучна карикатура н...

З архіву ПУ. Винуватцями Іловайської трагедії були Корбан і Коломойський, - естонський журналіст (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 10:00

Відправка добровольців з Дніпра на штурм Іловайська - смертельно небезпечне завдання, оскільки бійці були непідготовлені і не мали потрібного озброєння. Одним з винуватців Иловайської трагедії, що забрала життя півтисячі українських солдатів, в серпні ...