Москва дуже стурбована створенням американцями нових ядерних боєголовок.

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що Російська Федерація має намір використати ядерну зброю проти США. Повідомляється, що в Міністерстві закордонних справ РФ вже зробили відповідну заяву, передають Патріоти України.
Так, одіозна представниця МЗС Росії Марія Захарова заявила про те, що Росія стурбована переозброєнням американських субмарин ракетами з ядерним зарядом. За словами Захарової, будь-які атакуючі дії з боку американських субмарин будуть зустрінуті ударами російської ядерної зброї. І в цьому немає нічого дивного, адже подібні удари повністю узгоджуються з російською військовою доктриною.
На думку Захарової, переозброєння американських субмарин є фактором світової дістабілізації і загрожує безпеці всієї планети. Також офіційний представник МЗС РФ підкреслила, що дії американського уряду стирають кордони між стратегічною і нестратегічною зброєю, знижуючи ядерний поріг.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...