Хіти тижня. "Секрет Полішинеля" більше не секрет: Сивохо відкрито заявив, що Зеленський підтримує скандальну ініціативу примирення з Донбасом

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо заявив, що президент Зеленський підтримує нову ініціативу примирення з Донбасом. Про це довірена особа гаранта незалежності України заявив в ефірі проросійського телеканалу “НАШ” у п’ятницю, 13 березня. За словами Сивохи, український лідер виступає за ініціативу, незважаючи на те, що його платформа не залежить від владних структур, зокрема, від РНБО, зазначають Патріоти України.

“Всі, хто збереться під парасольку цієї платформи, потім вирішать, якою вона повинна бути”, – сказав він.

При цьому Сивохо підкреслив, що Зеленський підтримує всі ініціативи, які можуть привести Україну до миру. Радник секретаря РНБО додав, що радий, що не помилився в цій людині.

Нагадаємо, 10 березня Сергій Сивохо заявив, що бойові дії на території Донбасу – це «внутрішній конфлікт», який робить нереальним вступ України до НАТО.

12 березня представники «Національного корпусу» зірвали презентацію Національної платформи примирення та єдності. Націоналісти влаштували сварку, під час якої штовхнули Сивоху. Того ж дня радник секретаря РНБО пояснив свої слова.

На думку недавнього заручника окупантів журналіста Станіслава Асєєва, зіткнення Сивохи з ветеранами російсько-української війни стали результатом спроб налагодження діалогу з агресором.

Аншлаги Кобзона тривають 13-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 травня

неділя, 26 травень 2024, 7:48

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.05.24 орієнтовно склали:

Ще одній війні бути? Китай показав, як битиме ракетами по Тайваню (відео)

неділя, 26 травень 2024, 7:30

Пекін розпочав навчання для покарання нового президента Тайваню Лай Чінте. В них бере участь бойова авіація із бомбардувальниками та винищувачами. Літаки створили кілька штурмових формувань у водах на схід від Тайваню. Вони імітували атаки у координаці...