Хіти тижня. Секретна спецоперація Зеленського та ексадвоката Януковича завершилася фарсом: Слідчі ДБР, не заставши Порошенка в музеї, спробували випхнути повістку... його дружині

Тяга до театральних сцен підвела сценаристів політичного шоу. Навіщо було ловити Петра Олексійовича по музеях, якщо є місце роботи та проживання, знає мабуть його наступник

Співробітники Державного бюро розслідувань прийшли в музей Гончара, де сьогодні виставку картин відкрив колишній президент Петро Порошенко, щоб вручити йому повістку про повторний виклик на допит, зазначають Патріоти України.

Однак п'ятого президента на той час на території музею вже не було, тому повістку спробували вручили його дружині Марині Порошенко.

У вівторок екс-президент не прибув на допит в ДБР, куди його викликали у якості свідка у справі про незаконне переміщення через кордон культурних цінностей. Адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що виклик його клієнта в ДБР незаконний, оскільки той не давав згоди на допит за іншою адресою.

У час, коли мав розпочатися допит, екс-президент відкрив у Музеї їм. Гончара виставку картин художників з українським корінням зі своєї родинної колекції.

“Зараз ми присутні на відкритті дуже важливої виставки. Саме об 11 годині, саме 26 травня. Хотів би висловити слова подяки і тим, без кого прискорення цієї виставки не було б можливим. В першу чергу це фактичному керівнику ДБР, адвокату Януковича Бабікову, куратору правоохоронних органів в Офісі президента адвокату Єфремова Смірнову, всій потужній команді ГПУ на чолі з керівником офісу генеральним прокурором Венедіктовою….” – цитує Порошенка прес-служба партії “Європейська солідарність”

Порошенко зазначив, що для слідчих ДБР “найбільш цінним експонатом” будуть документи, що підтверджують легальність придбання всіх 43 робіт.

Адвокат Ігор Головань уточнив, що співробітник ДБР повістку Марині Порошенко не вручали.

“Брехуни з ДБР розпускають чутки про вручення повістки дружині Петра Порошенка. Працівники ДБР втекли одразу як тільки їх попросили не помахати посвідченнями, а показати належним чином. Камер було багато, кожен може пересвідчитися. Ніхто нічого нікому не вручав. Вкотре наголошуємо, ДБР слід припинити бандитьскі витівки і діяти відповідно до норм КПК”, – написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...