Хіти тижня. ​Селфі на фоні Кремля і анекдот про "обіср*них бандерівців": Бізнесу невістки Кернеса оголосили бойкот в Україні

У Мережі розгорається скандал навколо київської бізнесвумен Юлії Привалової. Українці закликають бойкотувати компанію Yaro, засновницею та власницею котрої є Юлія Привалова. Як повідомляли Патріоти України, Привалова днями опублікувала пост на своїй сторінці в Instagram, в якому радісно позує на Красній площі в Москві на тлі Кремля і знущається над українцями.

Зараз сторінка Привалової закрита. Жінка є невісткою нині покійного екс-мера Харкова Геннадія Кернеса. Однак українофобці це вже не допоможе.

Хвиля обурення обрушилася на ту, котра живе за рахунок «обіср*них бандерівців». Українці закликають до бойкоту її компанії Yarо.

"У Києві є така компанія Yarо, пропонує здорове харчування. Але у компанії засновниця, яка, здається, не дуже здорова, тобто захворіла окупантами і антиукраїнськими анекдотами. Я купував їх продукцію. Більше не буду і вас закликаю. Такі "хвороби" лікуються тільки гривнею. Надійно ", - написав у Facebook депутат Верховної Ради Володимир Ар'єв.

Багато людей підтримали таку думку." Бойкот продукції українофобів. Обійдуться без наших грошей. Але, "Яро"! В нас війна! Наші території захоплені Росією і перетворені в гетто. Люди гинуть! Вам не соромно? Нехай в Росії і продають свій продукт. Шкода. Смачні були цукерки. Яке прикре сам***бство.

Відмовились воювати в Україні: У Росії суд покарав 115 членів "Росгвардії"

четвер, 26 травень 2022, 16:27

У Росії 115 службовців "Росгвардії" відмовились воювати в Україні. Нальчикський гарнізонний військовий суд у Кабардино-Балкарії РФ визнав їх винним та звільнив від проходження служби. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають ...

"У ворога ще є багато зброї": Данілов попередив українців, що наступні декілька тижнів будуть тяжкими

четвер, 26 травень 2022, 16:20

кретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що Російська Федерація ще має достатньо зброї. Тому, як попереджає Данілов, найближчим часом українцям варто готуватися до тяжкого періоду. Про це секретар Ради нацбезпеки та...