Хіти тижня. Скандал з братанням міністра оборони та регіонала-українофоба: "Вілкул повинен отримувати повістки, а не медалі", - волонтер та нардеп Зінкевич

Народний депутат, голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань правового статусу ветеранів війни Яна Зінкевич вважає, що мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, нагороджений медаллю міністром оборони, повинен отримувати не нагороди, а повістки.

“Я бачила дописи багатьох ветеранів, які висловлювали обурення з приводу нагородження міністром Міністерство оборони України Андрієм тараном екс-регіонала Юрія Вілкула медаллю “За сприяння Збройним Силам України”. І також обурена цим”, – написала Зінкевич в соцмережі.

За її словами, “статусність та вага цих нагород приваблює тих, хто нічого не зробив для захисту і розвитку країни, але хотів би стояти в одному ряду з героями сучасності”.

“Я також нагороджена медаллю “За сприяння Збройним Силам України” і у мене виникає багато питань, одне з яких: що такого визначного зробив Юрій Вілкул, щоб отримати відзнаку? На мою думку, людина, яка відкрито називала ветеранів “сепаратистами” та сприяла окупації, повинна отримувати не медалі, а повістки від слідчих”, – зазначила нардеп.

Як повідомлялося, в Мережі розкритикували нагородження Андрієм Тараном медаллю мера Кривого Рогу, колишнього члена КПРС і Партії регіонів Юрія Вілкула.

COPY

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...