Хіти тижня. Скандують "Зе наркоман?": Після блогерів до офісу Зеленського завітав Автомайдан

Не встигли перевести подих після вчорашніх заворушень під передвиборчим штабом пана Зеленського, як сьогодні туди ж навідалися активісти Автомайдану. Приводом стала відмова "Зе!Президента" здати аналізи неупередженій і авторитетній VADA, обмежившись візитом до медлабораторії свого друга Пальчевського, зазначають Патріоти України.
Отже у середу, 10 квітня, до офісу кандидата на пост президента України Володимира Зеленського в Києві прибули представники Автомайдану.
У штабі Зеленського відзначили, що Автомайданівці приїхали, щоб запросити шоумена на здачу аналізів на НСК Олімпійський.
Акцію Автомайдану супроводжували поліцейські.
У свою чергу в організації, анонсуючи пікет, заявили, що "Автомайдан відправляється в офіси Зе і АП з вимогою здати тести і довести, що кандидати - НЕ наркомани і не алкоголіки". Варто додати, що чинний президент України дослухався до вимог громадськості і пройшов тестування VADA.


"Ми володіємо інформацією про плани супротивника": Данілов про ймовірні провокації до Дня Незалежності

четвер, 11 серпень 2022, 21:14

Окупанти регулярно готують різноманітні підступні кроки проти України. Зараз вони збираються влаштувати потужну провокацію проти Володимира Зеленського. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передають Патріоти У...

Міністр оборони Британії розповів, чому у війні з Україною Путін робив ставку на серпень

четвер, 11 серпень 2022, 20:52

Президент РФ Володимир Путін розраховував на те, що західним союзникам до серпня набридне підтримувати Україну, а тому він зможе захопити її в цей період. Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес на конференції в Копенгагені, передають П...