Хіти тижня. У Порошенка заговорили про розміщення в Україні військових баз США

Всі країни НАТО, які сьогодні знаходяться у безпосередній близькості до РФ або межують з країнами, які знаходяться під безпосереднім її впливом, будують такі бази.

Ілюстрація:Etcetera MediaУкраїні є сенс розмістити на своїй території військові бази США, аби убезпечитись від агресії Російської Федерації. Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Іван Вінник, відповідаючи на запитання про доцільність появи таких баз у нашій країні, зазначають Патріоти України.

"Очевидно так, тому що всі країни НАТО, які сьогодні знаходяться у безпосередній близькості до Російської Федерації або межують з країнами, які знаходяться під безпосереднім її впливом, будують такі бази.

Мова йде, наприклад, про Польщу, яка виділяє 1 млрд євро з військового бюджету, для того, щоб збудувати повноцінну базу НАТО на своїй території, де розмістяться 2,5 тисячі військовослужбовців та адміністративний персонал.

Це буде постійний пункт дислокації американської армії. Те саме роблять у меншому масштабі балтійські країни. РФ сама спонукала ці країни розбудовувати свою національну безпеку та оборону з застосуванням таких заходів", - зазначив депутат.

Джерело: Прямий

"Дуже змінилися міміка та вираз обличчя": Дружина Чауса прокоментувала відео із екссуддею

понеділок, 17 травень 2021, 20:27

Дружина зниклого екссудді Миколи Чауса Світлана Чаус прокоментувала відео, на якому фігурує чоловік, схожий на Чауса. Вона зізнається, що його викрали не в квітні 2021 року, а ще в 2016 році і шляхом залякувань змушували залишатись у Молдові, повідомля...

Перед таким ударом ХАМАС не встоїть: У Байдена підтримали продаж зброї Ізраїлю на $735 млн

понеділок, 17 травень 2021, 20:08

Адміністрація президента США Джо Байдена схвалила продаж Ізраїлю американського високоточної зброї на суму 735 мільйонів доларів у відповідь на загострення конфлікту на Близькому Сході Про це пише Washington Post з посиланням на високопоставлені джерел...