За словами Кінга, телефонна розмова президентів тривала 30 хвилин, в той час як текст, наданий Білим домом, передає лише його третину. "У двох моїх співробітників зачитування тексту вголос зайняло 10 хвилин 40 секунд. Телефонний дзвінок був 30 хвилин. Тепер ми не знаємо, чого не вистачає", - прокоментував Кінг.
При цьому Кінг припустив, що якийсь час міг зайняти переклад. На думку сенатора, тимчасовий розрив у тексті розмови може стати приводом для розслідування. "І, до речі, інформатор не вирішує справу. Він або вона висунули ряд фактів, які тепер знаходяться в руках Конгресу. І у них є можливість розслідувати це, щоб з'ясувати, правий інформатор чи ні", - продовжив він.
Як повідомлялося, телефонна розмова Трампа і Зеленського відбулася 25 липня. Між Білим домом і Конгресом розгорівся скандал після появи в ЗМІ повідомлень, що представник розвідки США в рамках програми захисту викривачів порушень надав записку генеральному інспектору, де говорилося, що Трамп «пообіцяв» щось лідеру іноземної держави, керуючись власними політичними інтересами. У ЗМІ припускали, що під час розмови із Зеленським Трамп міг неодноразово наполягати на розслідуванні в Україні дій впливового політика від Демократичної партії, колишнього віце-президента США Джо Байдена. Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі 24 вересня оголосила, що Конгрес починає офіційне ініціювання процедури імпічменту Трампа. 25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму телефонної розмови Трампа і Зеленського, яка відбулося 25 липня. У стенограмі йшлося про те, що Трамп просив Зеленського вивчити справу проти сина Байдена - Хантера Байдена. 30 вересня Зеленський заявив, що Україна не проводить розслідувань «за командою» інших країн.
На нові кадри з передової, які з’явилися в Мережі, звернув увагу експерт Bild з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке, передають Патріоти України. . На одному з відео зображено, як четверо російських окупантів пішли на штурм українських позицій під Пок...
Всі сторони війни РФ в Україні повинні "зберігати спокій та проявляти стриманість" та працювати над умовами припинення вогню. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Китаю Лінь Цзяня, повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. За ...