Хіти тижня. "У СРСР так робили": У Жириновського запропонували закидати палаючі ліси Сибіру бомбами

Євгенія Боровикова запропонувала скинути на охоплену вогнем територію бомбу, яка б поглинула кисень і придушила вогнища горіння.

У партії російського одіозного політика Володимира Жириновського запропонували боротися з масштабними пожежами в Росії, що охопили понад три мільйони гектарів лісу, за допомогою бомб, передають Патріоти України.

Так, депутат від цієї партії Євгенія Боровикова згадала світовий досвід боротьби з пожежами та запропонувала скинути на охоплену вогнем територію бомбу, яка б поглинула кисень і придушила вогнища горіння. «В Швеции потушили лесной пожар, сбросив на него бомбу. При взрыве бомбы активно поглощается кислород, подавляя очаги горения. В Китае горящий лес также обстреливается специальными снарядами. При ударе о землю заряд распыляет смесь, которая мгновенно гасит пламя на площади 1000 квадратных метров. Причем такие бомбы с огнегасящим средством разработали еще в Советском Союзе! Нет денег у нашей власти на такие действия? А спонсировать военные операции в других странах, пока своя погибает, деньги есть?» — пише вона на своїй сторінці у соцмережі.

Змусили пожертвувати гроші на допомогу українцям: У Німеччині чоловік поплатився за носіння Z-футболки

середа, 22 березень 2023, 12:29

У німецькому місті Вісбаден суд оштрафував чоловіка за те, що він носив футболку з символом російської агресії - літерою "Z", передають Патріоти України. Як пише Frankfurter Allgemeine Zeitung, чоловік одягав її на роботу. Тепер він має заплатити 1500 ...

Позиціями ЗСУ теж цікавився: СБУ затримала коригувальника ракетного удару по школі у Краматорську (фото)

середа, 22 березень 2023, 12:14

Служба безпеки затримала ворожого інформатора, який збирав розвіддані про локації Сил оборони та коригував російські обстріли соціальних установ на Донеччині. Саме за його наведенням окупанти завдали ракетного удару по школі в Краматорську 5 березня ць...