Хіти тижня. "У СРСР так робили": У Жириновського запропонували закидати палаючі ліси Сибіру бомбами

Євгенія Боровикова запропонувала скинути на охоплену вогнем територію бомбу, яка б поглинула кисень і придушила вогнища горіння.

У партії російського одіозного політика Володимира Жириновського запропонували боротися з масштабними пожежами в Росії, що охопили понад три мільйони гектарів лісу, за допомогою бомб, передають Патріоти України.

Так, депутат від цієї партії Євгенія Боровикова згадала світовий досвід боротьби з пожежами та запропонувала скинути на охоплену вогнем територію бомбу, яка б поглинула кисень і придушила вогнища горіння. «В Швеции потушили лесной пожар, сбросив на него бомбу. При взрыве бомбы активно поглощается кислород, подавляя очаги горения. В Китае горящий лес также обстреливается специальными снарядами. При ударе о землю заряд распыляет смесь, которая мгновенно гасит пламя на площади 1000 квадратных метров. Причем такие бомбы с огнегасящим средством разработали еще в Советском Союзе! Нет денег у нашей власти на такие действия? А спонсировать военные операции в других странах, пока своя погибает, деньги есть?» — пише вона на своїй сторінці у соцмережі.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...