Хіти тижня. "У СРСР так робили": У Жириновського запропонували закидати палаючі ліси Сибіру бомбами

Євгенія Боровикова запропонувала скинути на охоплену вогнем територію бомбу, яка б поглинула кисень і придушила вогнища горіння.

У партії російського одіозного політика Володимира Жириновського запропонували боротися з масштабними пожежами в Росії, що охопили понад три мільйони гектарів лісу, за допомогою бомб, передають Патріоти України.

Так, депутат від цієї партії Євгенія Боровикова згадала світовий досвід боротьби з пожежами та запропонувала скинути на охоплену вогнем територію бомбу, яка б поглинула кисень і придушила вогнища горіння. «В Швеции потушили лесной пожар, сбросив на него бомбу. При взрыве бомбы активно поглощается кислород, подавляя очаги горения. В Китае горящий лес также обстреливается специальными снарядами. При ударе о землю заряд распыляет смесь, которая мгновенно гасит пламя на площади 1000 квадратных метров. Причем такие бомбы с огнегасящим средством разработали еще в Советском Союзе! Нет денег у нашей власти на такие действия? А спонсировать военные операции в других странах, пока своя погибает, деньги есть?» — пише вона на своїй сторінці у соцмережі.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...