Хіти тижня. Українсько-американський авторитет, з котрим Зеленський і Богдан зустрічались у Нью-Йорку, заявив, що Порошенко та його люди вкрали $1,5 млрд

Скандальний американський бізнесмен родом з Одеси, котрого тісно пов'язують з московським криміналом і представляється радником президента Сполучених штатів Америки Сем Кислін заявив, що під час президентства Петра Порошенка його оточенням були незаконно поділені $1,5 млрд. Про це повідомляє російське РІА "Новости", зазначають Патріоти України.

Кислін стверджує, що мова йде про гроші, які були отримані в ході спецконфіскаціі у оточення іншого екс-президента незалежної Віктора Януковича, і на котрі за повідомленнями ЗМІ полює він сам за замовленням зацікавлених осіб, котрі перебувають у Росії. Кримінальний авторитет стверджує, що повідомлення про вилучення грошей у бюджет української держави були помилковими.
"Нібито Порошенко і Луценко заарештували 1,5 мільярда доларів грошей Януковича. Розповідаю, як було, Януковича грошей там не було. Прийшли, заарештували гроші інших людей, не Януковича", - повідомив Кислін на прес-конференції в Києві.
Посилаючись на начебто наявні у нього документи, помічник американського президента заявив, що 503 мільйони доларів були перераховані Порошенку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час свого перебування у Нью-Йорку президент Зеленський за посередництвом Андрія Богдана мав таємну зустріч з Кисліним, що обидві сторони наразі заперечують.


"После ремонта на металлолом, или Какая судьба ждет российские военные корабли", - Злий Одесит

вівторок, 18 лютий 2020, 8:29

"На прошлой неделе завершился, причем бесславно, путь российского большого противолодочного корабля проекта 1134Б "Керчь", а именно - на нем был спущен военно-морской флаг, а сам корабль перевели в категорию военного имущества, планирующегося к утилиза...

Скільки українців готові проголосувати за вступ до ЄС і НАТО: Соціологи оприлюднили цікаві дані (інфографіка)

вівторок, 18 лютий 2020, 8:15

"Проголосували би за вступ до ЄС - 58,6% ; вступ до НАТО - 46,2", - зазначається в опитування. Проти вступу до ЄС проголосували б - 23,7%, а до НАТО - 31,5% Не брали б участі в референдумі - щодо ЄС - 6,4%; щодо НАТО - 7,0%. Відмова від відповіді/н...