Хіти тижня. Український журналіст яскраво потролив речницю МЗС РФ через російську мову (відео)

Приводом послужило її обурення з приводу того, що західна преса відмовляється безкоштовно публікувати пропагандистські матеріали про країну-агресора.

Речниця МЗС Росії Марія Захарова нарвалася на жорсткий тролінг від українського журналіста Романа Цимбалюка через російську мову. Їдкі коментарі Захарової на брифінгу Цимбалюк показав у своєму відеоблозі на YouTube, передають Патріоти України.

"Як може бути так, що Росія повторюється десятки, сотні разів на шпальтах газети, а коли Росія устами своїх офіційних осіб, дипломатів намагається прийти і розповісти, відповісти на ті питання, які, як ми розуміємо, американське суспільство дуже хвилюють, тут же місця не знаходиться. При цьому дуже цікаво, що тут же виникає пропозиція розмістити матеріал, можливо, на комерційній основі в американській пресі. Це ж просто якийсь абсурд!" – вибухнула обуренням офіційна представниця МЗС РФ.

Цимбалюк, в свою чергу, відповів на її гнів жартами, в яких фігурують ключові міфи російської пропаганди. "Ніхто не знає, що нас чекає в майбутньому. Можливо, мрії російських представників коли-небудь втіляться в життя, і стенограма брифінгу з МЗС РФ буде надрукована на головній сторінці New York Times. Ну, звичайно, російською, щоб ніхто не подумав, що російськомовних ображають", – підколов він Захарову.

Крім того, його дуже здивувало, що Росія, судячи з усього, почала економити гроші на власну "рекламу" за кордоном. "Оце чудово! Це що виходить, що в Росії почали економити на пропаганді? Шо, грошей немає? Взагалі-то барель нафти – близько $60. Тобто, на такі важливі речі, як публікація в New York Times має вистачати. Чи хочуть на шару, безкоштовно, на першій шпальті російською мовою?" – продовжив він тролити скандальну речницю МЗС Росії.

Дешевим кредитам бути: Зеленський підписав гучний закон

вівторок, 21 січень 2020, 18:15

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про Фонд розвитку підприємництва. У цьому фонді український малий і середній бізнес зможе брати кредити під 5%, 7% і 9%. Закон вносить низку змін до бюджету України на 2020 рік. Про це повідомили на...

"Лука давит на друга Володю", - Радзіховський про "кидок" від Бацьки

вівторок, 21 січень 2020, 17:45

"Президент Беларуси Александр Лукашенко пошел на ряд радикальных шагов. 20 января он полностью сменил военное руководство страны, ранее ввел экологический налог для России и сделал запрос на поставку нефти из Казахстана", - пише у своєму блозі Леонід Р...