Хіти тижня. Український журналіст яскраво потролив речницю МЗС РФ через російську мову (відео)

Приводом послужило її обурення з приводу того, що західна преса відмовляється безкоштовно публікувати пропагандистські матеріали про країну-агресора.

Речниця МЗС Росії Марія Захарова нарвалася на жорсткий тролінг від українського журналіста Романа Цимбалюка через російську мову. Їдкі коментарі Захарової на брифінгу Цимбалюк показав у своєму відеоблозі на YouTube, передають Патріоти України.

"Як може бути так, що Росія повторюється десятки, сотні разів на шпальтах газети, а коли Росія устами своїх офіційних осіб, дипломатів намагається прийти і розповісти, відповісти на ті питання, які, як ми розуміємо, американське суспільство дуже хвилюють, тут же місця не знаходиться. При цьому дуже цікаво, що тут же виникає пропозиція розмістити матеріал, можливо, на комерційній основі в американській пресі. Це ж просто якийсь абсурд!" – вибухнула обуренням офіційна представниця МЗС РФ.

Цимбалюк, в свою чергу, відповів на її гнів жартами, в яких фігурують ключові міфи російської пропаганди. "Ніхто не знає, що нас чекає в майбутньому. Можливо, мрії російських представників коли-небудь втіляться в життя, і стенограма брифінгу з МЗС РФ буде надрукована на головній сторінці New York Times. Ну, звичайно, російською, щоб ніхто не подумав, що російськомовних ображають", – підколов він Захарову.

Крім того, його дуже здивувало, що Росія, судячи з усього, почала економити гроші на власну "рекламу" за кордоном. "Оце чудово! Це що виходить, що в Росії почали економити на пропаганді? Шо, грошей немає? Взагалі-то барель нафти – близько $60. Тобто, на такі важливі речі, як публікація в New York Times має вистачати. Чи хочуть на шару, безкоштовно, на першій шпальті російською мовою?" – продовжив він тролити скандальну речницю МЗС Росії.

На Банковій метушня: До України вперше їде високий емісар ЄС, Зе-команді буде важко

субота, 19 вересень 2020, 0:32

Візит планувався ще у березні, але був відкладений у зв'язку з пандемією коронавірусу. Високий представник Євросоюзу з закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель вперше прибуде в Україну з офіційним візитом 22 вересня. Про це йдеться у порядку...

Хіти тижня. На це можна дивитися безкінечно: Волонтери показали знищення будинку одного з "міністрів" "ДНР" (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:55

Такої нахабності окупанти не очікували, тому вирішили взагалі замовчати цей факт. На Донбасі в місті Ясинувата на окупованій території згорів будинок так званого «міністра внутрішніх справ» «ДНР» Олексія Дикого. Українські військові змогли зняти на від...