Хіти тижня. Відвоювання Донбасу: ЗСУ просунулись на 1,5 км, окопавшись на околицях Горлівки

Українські бійці вважають, що відходити назад вони не повинні за наказом київських політиків, тому що знаходяться на своїй землі.

У Золотому-4, де планується розвести війська, бійці батальйону «Айдар» просунулися на півтора кілометра вперед до території Горлівки, контрольованої російськими окупантами. Про це йдеться в сюжеті ТСН, зазначають Патріоти України.

Повідомляється, що батальйон «Айдар» отримав завдання зайняти ці позиції ще місяць тому і весь цей час військові обладнували бойові позиції. В результаті жиденький лісок перетворився в земляну фортецю.

Тепер «айдаровці» відчувають себе в безпеці. На їх позиціях є буржуйка, світло і розетки.

Обладнанням займаються всі по черзі - коли одні копають, то інші прикривають.

За словами бійців, батальйон зайняв ці позиції, тому що загроза нападів диверсійних груп була надто великою. «Гібриди» Путіна використовують снаряди, щоб запалити сухі поля, дерева. За населеним пунктам стріляють, щоб підпалити будинки.

Москва у відчаї посилає сигнали: Голова ФСБ раптово визнав, що із "терористом" Зеленським доведеться домовлятись

вівторок, 23 червень 2026, 20:16

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...

Є проблема: Українські дрони-перехоплювачі мають ваду перед реактивними "Шахедами"

вівторок, 23 червень 2026, 20:02

Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...