Хіти тижня. "Володимире, я вже замахався звертатися до тебе... У мене зараз стан людини, яка повинна прийняти останнє рішення": Ярош закликав силовиків не виконувати злочинних наказів

Відступ, здача відвойованих територій, виконання політичних замовлень – це злочин, на який не повинен йти ніхто, особливо силовики. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України.

За його словами, думка людей, які досі стоять на проросійських позиціях його не хвилює. Дії нинішньої влади йому нагадують дії попередньої. Однак він в черговий раз пропонує їй конструктивну державницьку співпрацю. Разом з тим у випадку зради керівництва країни, готовий до повстання, хоча йому цього і не дуже хочеться.

«Україні вкрай потрібно об’єднана, державно-патріотичний, надпартійний рух; без такого об’єднання – наша Держава приречена на силове протистояння», – написав Дмитро.

На думку Яроша, патріотичні сили повинні припинити сварки. Бачить він потенціал і в середовищі «Слуг народу», де, за його словами, достатньо, як ворожого, так і патріотичного контингенту. Він висловив надію, що природний процес відділення «зерен від плевел» пройде найближчим часом.

«Військові, співробітники СБУ, МВС, СЗР , антикорупційних органів не повинні виконувати злочинних наказів, які суперечать Закону Божому, Національним інтересам українського народу і Конституції України; їх виконання є Злочином! Це я про відступ, здачу відвойованих територій, виконання політичних замовлень і тому подібне», – акцентував Ярош.

Звертаючись до президента Володимира Зеленського, командувач УДА зазначив, що «замахався» це вже робити в надії на те, що він відповість хоч щось.

«У мене зараз стан людини, яка повинна прийняти для себе останнє рішення: «Бути чи не бути». Нас таких, які зараз приймають рішення – десятки і сотні тисяч», – зазначив він.

Тому закликав Зеленського почати спілкуватися з тими, хто «бачить трохи далі меж свого «хутора» і готовий на самопожертву заради нації і держави».

Хіти тижня. "В планах Путина Беларусь сейчас стоит на первом месте, Украина - на втором. Но ненадолго", - політолог

неділя, 9 серпень 2020, 0:10

Складається враження, що Кремль з обнуленим Путіним готовий діяти рішучіше і цинічніше, ніж раніше. "Нет, это понятно, что украинские руководители хвалятся внешнеполитическими успехами всегда и при самых трагичных обстоятельствах. Но сейчас очевидно, ч...

З архіву ПУ. Росіяни вчергове порушили перемир’я у Сирії. Однак все знов пішло не так: Вояки Путіна рятувалися втечею з двох укріплених військових баз у Хамі, - ЗМІ

субота, 8 серпень 2020, 23:55

Повстанці повідомляють ще й про збитий російський військовий літак Су-22, знищення кількох ворожих танків та гармат. Альянс двох тиранів лише за добу втратив більше 100 бійців, і це не зважаючи на абсолютну перевагу у важких озброєннях. Об'єднані сили ...