Хіти тижня. Зеленський наказав добудувати перший український корвет "Володимир Великий"

Наразі бойовий корабель готовий на 32%

Згідно з повідомленням Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, за дорученням Президента України Володимира Зеленського наразі ведеться робота щодо поновлення Державної цільової оборонної програми будівництва кораблів класу «Корвет» за проєктом 58250. Добудову головного корабля класу «Корвет» за проєктом 58250 заплановано до кінця 2023 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на АрміяInform.

Вже вироблено орієнтовний графік відновлення проєктних та будівельних робіт програми, яким передбачено добудову головного корабля до кінця 2023 року вартістю 7,7 млрд грн. Вартість і строки наступних трьох кораблів буде визначено за результатами будівництва першого корабля.

Нагадаємо, 18 липня ц.р., під час відвідування ДП «Миколаївський суднобудівний завод» Президентом України Володимиром Зеленським, міністроборони України Степан Полторак запропонував йому добудувати перший український корвет «Володимир Великий» на потужностях державного підприємства. Наразі недобудований корпус корвету (готовність корпусу - 80%, а корабля в цілому - 32%) знаходиться на приватному Чорноморському суднобудівному заводі.

На думку українських експертів в галузі суднобудування, відновлення виробництва чотирьох необхідних ВМСУ кораблів за програмою «Корвет» дозволить залучити до роботи близько 10 тисяч працівників у різних галузях оборонки та забезпечить цих працівників роботою на 8-9 років.

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...